V roku 1997 sa začal písať príbeh agentúry KAMI, ktorá sa zaoberala predajom dovoleniek. Okrem letných pobytov sme sa venovali aj dopravnej činnosti a neskôr aj prevádzke hotela. S organizovaním kongresov, seminárov a školení sme začali v roku 2002, kedy sme boli oslovení s organizovaním lekárskej konferencie na Spiši.  Začínať v domácom prostredí bolo pre nás veľkou devízou. Znalosť prostredia, služieb a ľudí nám pomohla splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Boli sme úspešní.

Ponúkame kompletný servis pri organizácii školení, seminárov, tréningov či prezentácii firiem.Opakovane sa podieľame na príprave a organizácií niekoľkých medzinárodných kongresov a konferencií,  ktoré majú svoju tradíciu a my sme sa stali ich súčasťou. Spolupracujeme pri otvorení nových prevádzok, krstoch, či uvádzaní nových produktov. Našu ponuku sme rozšírili aj o komplexné zabezpečenie zahraničných pracovných ciest.

Neodmysliteľnou súčasťou  je príprava a realizácia firemných večierkov – párty – osláv – krstov, ktoré  pre vás pripravíme veľmi atraktívne. Spolupracujeme s profesionálmi a sami pristupujeme k práci vysoko profesionálne, s nápadom a kreativitou. Záleží nám na spokojnosti naších klientov.  Skúste to s nami.

Štefánia Kamenická
a kolektív agentúry KAMI


Kolektív agentúry KAMI

Náš pracovný tím.

?php echo $value->post_title; ?>

Štefánia KAMENICKÁ
Konateľka

tel.: +421 905 530 158
e-mail: kamenicka@agenturakami.sk

Kongresová turistika, prezentácie spoločností, reklama, výstavy, spoločenské programy, sprostredkovanie umelcov

?php echo $value->post_title; ?>

Ing. Katarína KAMENICKÁ
Manager

tel.: +421 915 924 390
e-mail: prevadzka@agenturakami.sk

Ekonomické a administratívne služby


?php echo $value->post_title; ?>

Mgr. Miroslava KOZÁKOVÁ
Manager

tel.: +421 948 656 488 e-mail: kami@agenturakami.sk agenturakami@agenturakami.sk Predaj dovoleniek, víkendových pobytov, leteniek, poistenie, administratívne služby, registrácia?php echo $value->post_title; ?>

Ing. Daniela SLANINKOVÁ
Manager

tel.: +421 905 886 084
e-mail: kami@agenturakami.sk
agenturakami@agenturakami.sk

Predaj dovoleniek, víkendových pobytov, leteniek, poistenie, administratívne služby, registrácia

?php echo $value->post_title; ?>

Ing. Martin OLTZNAUER
Manager

tel.: +421 917 830 176 e-mail: kami@agenturakami.sk agenturakami@agenturakami.sk   Predaj dovoleniek, víkendových pobytov, leteniek, poistenie, administratívne služby, registrácia


Fotogaléria tímu