Agentúra KAMI je od roku 1997 predajcom letných dovoleniek a poznávacích zájazdov.

Ku každej Vašej požiadavke pristupujeme individuálne a zodpovedne. Našou odmenou je spokojný – oddýchnutý zákazník, ktorý sa k nám opätovne vráti.

Ponuka je široká, snažíme sa vybrať pre Vás to najvhodnejšie, čo trh ponúka. Nechajte výber svojej dovolenky na profesionálov.

Kolektív agentúry  KAMI


Dovolenky a poznávacie zájazdy

V našej ponuke nájdete ponuky viacerých touroperátov. Stačí, ak nám poviete o svojich plánoch, my Vám ponúkneme dovolenku ušitú na mieru.

 

ikona-h2-slovakiaSlovensko –  Región Spiš

Sprostredkujeme Vám pobyt na Slovensku. Ponúkame wellness pobyty, kúpeľné pobyty, detské tábory, pobyty pre seniorov, letné dovolenky – pri termálnych kúpaliskách, na horách.

Agentúra KAMI prevádzkuje svoju činnosť na Spiši, bohatom na históriu, prírodu, kultúru. Sme hrdí na túto lokalitu, ale aj na kvalitné a overené služby, ktoré región ponúka. Radi Vám ich sprostredkujeme.

 

ikona-h2-spisOOCR SPIŠ

Sme zakladajúcim členom Oblastnej organizácie cestovného ruchu SPIŠ. Účelom zriadenia je vykonávanie spoločného manažmentu destinácie, tvorba a realizácia koncepcií rozvoja CR v nej, tvorba a predaj spoločných produktov, koordinovaný marketing, účasť na výstavách CR a spoločná projektová činnosť.

Produkty OOCR SPIŠ

Letná dovolenka

Partnerské cestovné kancelárie

aquamarinfifofiroglobtourhydrotourkartagokoalalipasatursenecasolvexVITKOVICE-TOUR

Partnerské weby

oocr_2014