XXIX. SCHWARZOV DEŇ

17. 12. 2020, ON-LINE

V decembri sa uskutočnil už 29. ročník odborného podujatia Schwarzov deň, ktorý prebiehal ON-LINE prostredníctvom telekonferencie.

Celoštátna analýza perinatálnej a materskej morbidity a mortality v SR za rok 2019

10. 12. 2020, ON-LINE

Sekcia perinatálnej medicíny SGPS rozhodla zorganizovať odborné podujatie ON-LINE. O podujatie bol záujem, k webináru sa pripojilo 140 účastníkov. Technicko-organizačné zabezpečenie: Agentúra KAMI v spolupráci s JEF AUDIO.

DIGITÁLNY DEŇ GYNEKOLOGICKEJ ONKOLÓGIE

7. 11. 2020, ON-LINE

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu, ktorá nastala sa organizovanie odborných podujatí presunulo do online priestoru, rovnako aj tradičná konferencia Liptovský deň gynekologickej onkológie sa presunula na webstránku konferencie a hostia si z pohodlia domova vypočuli pripravený odborný program.

Sky rizi

24. - 25. 9. 2020, hotel Turiec - Martin

Stretnutie odborníkov v oblasti dermatovenerológie sa konalo v Martine. Boli zaradené aj prednášky zo zahraničia, ktoré sme v spolupráci s JEF AUDIO technicky zabezpečovali.

Konferencia Pedopsychiatrickej spoločnosti

5. - 6. 3. 2020, hotel Turiec - Martin

Konferencia Hlavolamy v detskej psychiatrii sa už tradične organizuje v Martine . Aj tento rok sa odborníci z pedopsychiatrie venovali skvelému odbornému programu. Veľký úspech zožali aj workshopy, ktoré sú súčasťou tejto konferencie.

Privátna GARDEN párty

13. 6. 2020, v priestoroch hotel PARK na Čingove

Záhradná párty je pre organizátora vždy veľkou výzvou. Pre oslávenkyňu sme pripravili oslavu narodenín vo veľkom štýle, presne ako si želala. Interiér aj exteriér hotela sme odeli do bielej farby a takýto bol aj dresscode party. Postarali sme sa o skvelý program / Štefan Skrúcaný a DJ Goro , zabezpečili sme párty stany a nádhernú bielu výzdobu s Aranžérskym salónom a firmou Oran. O stravovanie sa postarali v hoteli Park.

MARTIN 2020 – Artificial Intelligence

20. 2. 2020, hotel Turiec - Martin

V spolupráci s Rádiologickou klinikou v Martine sme pripravili po prvýkrát tento výnimočný seminár s podtitulom Umelá inteligencia v medicíne. Súčasťou odborného programu boli aj streamingové prenosy účastníkov zo zahraničia, ktorí prispeli ku kvalitnému programu. O náročné technické zabezpečenie sa postarala naša partnerská spoločnosť JEF AUDIO.

Privátna party

13. 2. 2020, v priestoroch krásnej Reduty v Spišskej Novej Vsi

Je vždy zážitok, keď pripravujeme event na domácej pôde . Na tejto privátnej párty vystúpili : skupina Drišľak, Štefan Skrúcaný. Atmosféru Reduty dotvorili živé sochy Big Names, ale aj profesionálny barman a folklórny súbor, ktorý prišiel oslávenca pozdraviť.

Ples mesta Krompachy

31. 1. 2020, hotel Plejsy - Krompachy

Tradične sa počas plesovej sezóny venujeme kompletnej organizácii Plesu primátorky mesta Krompachy. Tento rok sa niesol vo hviezdnom štýle. V spoločnosti Štefana Skrúcaného, Marcely Molnárovej, Petra Stašáka účinkovali aj TK Ellegance a akrobatická skupina Vertigo.

SIGI PÁRTY

hotel Residence – Donovaly

Spoločnosť SIGI TRADE je naším klientom dlhé roky a každoročne nám zverí do rúk organizáciu večera , ktorý je venovaný obchodným partnerom a sympatizantom tejto spoločnosti. O program sa tento rok postarali skupina HEX a akrobatická skupina Vertigo.

SONO KURZ

16. 1. 2020 Nemocnica sv. Michala – BA

Tradične sa v spolupráci s JEF AUDIO a INTESS podieľame na organizácii sono kurzov v oblasti gastroenterológie , ktoré sa konajú v priestoroch nemocnice sv. Michala v Bratislava

LIPTOVSKÝ DEŇ GYNEKOLOGICKEJ ONKOLÓGIE

23. 11. 2019, Lúčky pri Ružomberku

Tradičná konferencia v oblasti gynekologickej onkológie sa koná v priestoroch kúpeľov Lúčky, ktoré sú stabilným partnerom tohto podujatia.

8. Jesenné stretnutie centier biologickej liečby

21. - 22. 11. 2019, Hotel Crowne Plaza - Bratislava

Toto tradičné podujatie organizujeme pre klienta opakovane. Zabezpečujeme kompletný organizačný servis, registráciu aj logistiku konferencie. Technicky celú konferenciu kompletne zabezpečuje spoločnosť JEF AUDIO. Hostiteľom už tradične býva hotel Crowne Plazza v Bratislave.

XXVIII. SCHWARZOV DEŇ

14. 11. 2019, Historická aula, Rektorát UPJŠ – Košice

Už 28 rokov sa organizuje toto odborné vedecké podujatie, ktorého odborným garantom je opakovane prof. Alexander Ostro a ktoré sa tradične venuje gynekologickej problematike.

SONO KURZY v Nemocnici sv. Michala v Bratislave

Sonokurzy prebiehajú v priestoroch nemocnice aj s live prenosom z operačných sál. Súčasťou sú workshopy s využívaním tých najlepších prístrojov. Kompletný technický servis zabezpečuje JEF AUDIO.

WORKSHOPY pre záchranky

Podieľame sa na organizácii sono-workshopov určených pre zamestnancov záchrannej služby na Slovensku. Máme za sebou workshopy v Komárne aj Banskej Bystrici.

RUE na Donovaloch

Denný seminár organizujeme na Donovaloch opakovane. Pre spoločnosť Novartis a jej hostí organizačne zabezpečujeme kompletný servis. V priestoroch hotela Residence, v spolupráci s JEF AUDIO.

V. Večer o ľuďoch spoločnosti Spiš Market

Spišskonovoveský Spiš Market organizuje pravidelne Večer o ľuďoch. Tento V. ročník sa konal 24. 10. 2019 v priestoroch Mestského divadla v Levoči. Začali sme sv. omšou na mariánskej hore, ktorú celebroval levočský pán dekan. Zabávali sme sa v spoločnosti pouličných umelcov – bubeníkov, artistov, živých sôch. Večerom sprevádzala Silvia Košťová, o skvelý program sa postarali páni Miroslav Dvorský a Daniel Buranovský.

Haľakové dni

Opakovane sa v Martine organizujú Haľakové dni, ktorých organizátorom je Klinika pneumológie v Martine. Tento rok účastníkov na galavečere pozdravil Martin Babjak s klavírnym doprovodom Daniela Buranovského.

Lábadyho sexuologické dni

Slovenská sexuologická spoločnosť je pravidelne organizátorom tohto odborného – vedeckého podujatia, ktoré sa opakovane koná v kongresových priestoroch hotela Holiday Inn TRNAVA.

65. výročie SHMU – event

Novinkou pre nás bolo zorganizovanie eventu – galavečera, ktorý sa konal pri príležitosti 65. výročia vzniku Slovenského hydrometeorogického ústavu. V nádherných priestoroch hotela Hilton Bratislava všetkých účastníkov večerom sprevádzal moderátor Roman Bomboš a zabával Peter Lipa s kapelou.

Medzinárodná konferencia o duševnom zdraví

V dňoch 5. – 7. 9. 2019 sa konal prvý ročník medzinárodnej konferencie o duševnom zdraví, ktorú sme organizačne zabezpečovali pre spoločnosť Integra Michalovce. Hotel Carlton v Bratislave hostil viac ako 150 hostí, ktorí si okrem bohatých poznatkov užili aj krásy starej Bratislavy.

FAMILY DAY v DPD Dolný Hričov

V žilinskej pobočke spoločnosti DPD sme realizovali program určený zamestnancom spoločnosti. Súťažilo sa v jazdách zručnosti, vedomostných suťažiach, KAMI sa postarala o celkový priebeh a realizáciu eventu.

VI. Seminár letnej údržby pozemných komunikácii

KAMI sa v dňoch 5. – 6. 6.2019 podieľala na organizácii seminára v Šamoríne, kde sme sa mali možnosť pozrieť aj do terénu. Obzreli sme si ako pokračujú práce na výstavbe diaľnice D7 a mosta cez Dunaj v Komárne.

Konferencia o biologickej psychiatrii

Sekcia Biologickej psychiatrie každoročne organizuje konferenciu. Naším zázemím je tradične kino Fontána v Piešťanoch. Okrem bohatého odborného programu ponúkajú kúpele Piešťany aj bohaté kultúrne a relaxačné vyžitie.

Galavečer v Chateau Krakovany

Užili sme si príjemný večer v priestoroch kaštieľa Krakovany. Ochutnali sme skvelú kuchyňu aj víno miestneho vinárstva.

VI. Spoločná konferencia SGPS SLS a ČGPS ČLS JEP

sa tradične koná v priestoroch INCHEBA Expo Bratislava. Viac ako 1200 lekárov a odborníkov v oblasti gynekológie a pôrodníctva sa zúčastnilo bohatého odborného programu v dňoch 20. – 23. 5. 2019, workshopov v hoteli Carlton, ale aj ďalších sprievodných akcií.

Galavečer v Starej Tržnici

Súčasťou konferencie je aj večer spojený s odovdzávaním ocenení, bohatým kultúrnym programom. Tento rok naších hostí bavili: Štefan Skrucaný, bubenícky orchester Campana Batucada, živé sochy BIG NAMES, artistická skupina VERTIGO a kapela Kandráčovci. O skvelý kulinársky zážitok sa postarala spoločnosť SHARKAM BB caterring. Vďaka všetkým, ktorí pomohli pri realizácii tohto náročného eventu.

Seminár ONE VISON na Táľoch

Pre spoločnosť Molnlycke sme v hoteli STUPKA organizovali dvojdenný seminár, v spolupráci s JEF AUDIO sme sa postarali o kompletný technický aj organizačný servis.

Fórum medicínskej diagnostiky

Vysoko odborné a profesionálne podujatie organizujeme pre Spoločnosť klinickej biochémie opakovane, tento rok s prezentáciou nového zariadenia Technicky náročný servis v spolupráci s JEF AUDIO. Miesto konania: hotel HOLIDAY INN Trnava

Konferencia Pedopsychiatrickej spoločnosti

Pravidelne organizujeme pre Pedopsychiatrickú spoločnosť konferenciu, tá posledná sa venovala KAZUISTIKAM. Konala sa v dňoch 15. – 16.3. 2019 v kongresových priestoroch hotela Turiec v Martine.

SIGI PÁRTY

SIGI TRADE pravidelne organizuje novoročné stretnutie pre svojích partnerov a vždy vo veľkom štýle... na tejto párty sme sa zabávali v spoločnosti Ondreja Kandráča a kapely Kandráčovci.

Ples mesta Krompachy

Každoročne počas plesovej sezóny organizujeme reprezentačný ples. Jeho 3. ročník sa konal v priestoroch hotela Plejsy v Krompachoch. Zabávali sme sa v spoločnosti Vlada VOŠTINÁRA, Beaty DUBASOVEJ, tanečnej skupiny ART DANCE, ĽH Hvizdošovci a ďalších skvelých hostí .

OTVORENIE pobočky DPD v Košiciach

Otvorenie novej pobočky v hale sme dotvorili mobiliárom, kompletným zvukovým a svetelným servisom, s doplnením externého catteringu...

AUTOS PÁRTY

Každoročne pripravujeme novoročnú párty pre zamestnancov a partnerov spoločnosti AUTOS, pravidelne v hoteli Grand Bellevue Smokovec. Hostia tejto ĽUDOVEJ PÁRTY boli: Martin BABJAK a Daniel BURANOVSKY, ĽH Hvizdošovci, Silvia Košťová a CreDance

Mikuláš v AUTONOVA

Spoločnosť Autonova Poprad myslí pravidelne na deti, preto pozýva Mikuláša a organizuje mikulášsky event v priestoroch všetkých salónov.

Vianočný večierok Medochemie

Záver roka má byť veselý a preto sa postaráme o vianočný večierok plný zábavy. V priestoroch penziónu Masarykov dvor v Pstruši sme zažili karneval v zime s Lazarom, kubánskym spevákom.

RUE na Donovaloch

Denný seminár organizujeme na Donovaloch opakovane. Pre spoločnosť Novartis a jej hostí organizačne zabezpečujeme kompletný servis. V priestoroch hotela Residence, v spolupráci s JEF AUDIO.

UNM 130

Prezentácia Univerzitnej nemocnice Martin sa konala v priestoroch divadla. Úvodná časť sa týkala spomínaniu a prezentácie nemocnice, spoločenská časť mala skvelých hostí: Jana Kirschner, Vertigo, spevácky súbor Cantica MT, Dalibor Karvay a Daniel Buranovský.

Neurochirurgický deň NR

Hotel MIKADO v Nitre je pravidelne zázemím pre konferenciu neurochirurgov regiónu Nitra.

Martinské dni

Každý druhý rok organizujeme pre Kliniku pracovného lekárstva v Martine konferenciu Martinské dni. Toto prestížne podujatie, ktoré sa koná v kongresových priestoroch hotela Turiec, je veľkým obohatením pre účastníkov, ktorí sa tejto problematike venujú.

KAMI párty


KSD 2018

Slovenská sexuologická spoločnosť je pravidelne organizátorom vedeckých podujatí, pravidelne sa konajú aj Košické sexuologické dni.

PSY ZJAZD v Žiline

Odborné podujatie, ktoré pre Slovenskú psychiatrickú spoločnosť pravidelne organizujeme sa koná vždy na inom mieste. Tento ročník nás hostili v hoteli Holiday Inn Žilina, ktorého kongresový priestor ponúka veľký komfort pre viac ako 400 hostí. Program v 2 sálach paralelne, workshopy v 3 salónikoch – všetko na jednom mieste.

Fórum medicínskej diagnostiky

Vysoko odborné a profesionálne podujatie organizujem pre Spoločnosť klinickej biochémie opakovane, tento rok s prezentovaním nového zariadenia. Technicky náročný servis v spolupráci s JEF AUDIO. Miesto konania: hotel TURIEC v Martine

GALAVEČER v žilinskej synagóge

Súčasťou odborných podujatí býva často aj spoločenský večer. Takýto GALA sa konal v rekonštruovaných priestoroch Novej Synagógy. Hostí zabával Jozef Hollý a jeho PIANO SHOW.

NUTRICIA event


ENDOSKOPICKÝ KONGRES TRENČÍN

Odborné konferencie sú našou častou činnosťou, pre Spoločnosť endoskopie SGPS sme pripravili niekoľko ročníkov kongresu. XIX. ročník sa konal v nádherných priestoroch hotela Ellizabeth, Trenčín a okrem odborného programu pod vedením primára Petra Kaščáka, bol súčasťou aj program spoločenský... skupina VIDIEK a The Cellmates

Reprezentačný ples mesta Krompachy

Každoročne počas plesovej sezóny organizujeme reprezentačný ples. Jeho 2. ročník sa konal v priestoroch hotela Plejsy v Krompachoch. Zabávali sme sa v spoločnosti Michala HUDÁKA, ĽH Hvizdošovci, TK Ellegance a ďalších skvelých hostí.

AUTOS PÁRTY

Každoročne pripravujeme novoročnú párty pre zamestnancov a partnerov spoločnosti AUTOS, pravidelne v hoteli Grand Bellevue Smokovec. Hostia tejto RETRO PÁRTY boli: ABBA REVIVAL a Zdeno Zubák

Novoročná párty na DONOVALOCH

Tradičné novoročné stretnutie priateľov a partnerov spoločnosti SIGI TRADE sa koná v priestoroch hotela Residence na Donovaloch , o skvelú zábavu sa tento rok postarala kapela KANDRAČOVCI

SEDEM BEZ ZÁRUKY na Donovaloch

Na firemnej párty na Donovaloch sa predstavila hviezdna zostava s programom SEDEM BEZ ZÁRUKY. Nechýbali Eňa Vacvalová , Oľga Feldeková , Marián Leško a Milan Lasica.

1. Reprezentačný ples mesta Krompachy

Spolu s vedením mesta Krompachy sme sa podieľali na organizácii plesu, úprave priestorov a samotnej realizácii. V piatok 24.2.2017 sa hostia bavili v spoločnosti Štefana Skrúcaného, Petra Stašáka a formácie CreDance.

Spoločenský večer s Kandračovcami

Účastníkov konferencie v hoteli Patria, Štrbské pleso sme pozvali na večer dobrej zábavy. S kapelou KANDRAČOVCI sme prežili noc plnú zábavy, hudby a energie.

Letná slávnosť v Kittsee

KAMI sa aj tento rok podieľala na spolu produkcii tohoto eventu , v nádhernom areáli kaštieľa v Kittsee. Tento rok v štýle BLUE MOONLIGHT NIGHT.

Gala večer v Kursalóne, Piešťany

Pre účastníkov konferencie sme opakovane pripravili letnú párty v priestoroch piešťanského KURSALONA. Znova sa potvrdilo: vyber správnych partnerov = úspech je zaručený! Veľké DAKUJEM patrí spoločnosti Sharkam cattering , Arttec Topoľčany za zvuk,svetlo , saxofonistovi Rudovi Gogovi, spoločnosti Trade Consult za stany a úpravu, Zuzke Kuchárovej za kvetinovú výzdobu, Braňovi Hažíkovi za koktail bar.. Je radosťou s Vami spolupracovať.

Večer v PIVOVARE ERB , Banská Štiavnica

Banská Štiavnica ponúkla netradičný priestor ... KAMI pripravila netradičný večer ... Prišli atraktívni hostia Eňa Vacvalová, Evka Pavliková a Miloš Bubán. Nechýbala prehliadka pivovaru a ochutnávka piva Erb.

Gala večer v Starej Tržnici

Veľké DAKUJEM všetkým za pomoc pri realizácii večierka, ktorý sa vydaril aj vďaka skvelej spolupráci a profesionalite partnerov .. ďakujem Pavol Murin Stará Tržnica, Jakub Kozák KLOST za úpravu, Robo Šaradin SHARKAM cattering, Martin Štamm technické prevedenie, Marian Bistiak za zábavu. Večer sme strávili v nádhernej spoločnosti , moje veľké ďakujem patrí aj Michal HUDAK, Michal DAVID a súbor LUČNICA ... nádherné spojenie profesionálov ...

BRANTNER Fest 2017

Spoločnosť Brantner oslavovala a pre svojích zamestancov pripravila firmemnú oslavu , v priestoroch areálu firmy v párty stane , v štýle OKTOBER FEST .. so Zdenom Zubákom, skupinou Drišľak a country kapelou COLT

BRANTNER PÁRTY „ 25 „

Oslava s obchodnými partnermi sa konala v reprezentačných priestoroch Reduty .. hostia sa bavili v spoločnosti Very Visterovej , Mirky Partlovej a kapely Kandráčovci

Lábadyho dni 2017

Opakovane sa ďalší ročník konferencie konal v kongresových priestoroch hotela Holiday Inn Trnava , večer sme sa zabávali v spoločnosti Martina Babjaka a Daniela Buranovského

VEČER O ĽUĎOCH – Spišmarket

25 rokov spoločnosti sme oslávili vo veľkom štýle a opakovane s protagonistami programu SEDEM .. tento rok aj s Milanom Lasicom, Eňou Vacvalovou, Oľgou Feldekovou a Mariánom Leškom

Večierok – Kursalón Piešťany

súčasťou psychoterapeutickej konferencie v Piešťanoch bol galavečer v priestoroch Kursalóna pre účastníkov a hosti .. v programe vystúpil Jozef Hollý s PIANO SHOW

LAND – slávnostná akadémia

50 rokov Neurorádiologickej kliniky v Martine sme si pripomenuli na galavečere v martinskom divadle , okrem hostí zo zahraničia sa večera zúčastnili mnohí terajší aj bývalí pracovníci kliniky , v programe vystúpili Mirka Partlová , Janko Slezák a tanečná skupina CreDance

Stretnutie centier 2017

Tradičná odborná konferencia určená 3 lekárskym spoločnostiam sa koná každoročne v BA, tento rok nás hostil hotel Sheraton .. Galavečer naším hosťom spríjemňovala kapela Slovak Tango

COUNTRY firemný večierok

Vianočný večierok sa konal v country štýle a do priestorov hotela Zerrenpach v Osrblí sa veľmi hodil, hostia sa prispôsobili oblečením a bavili sa s country kapelou Colt.

Vianočná DRIŠĽAK PÁRTY

Netradičná párty s oslavou 25 výročia firmy mala aj netradičných hostí , o zábavu sa postarala skupina Drišľak

Mikulášske popoludnie v spoločnosti AUTONOVA

V spolupráci so spoločnosťou Autonova Poprad každoročne pripravujeme popoludnie s Mikulášom ... s programom, animátormi, atrakciami a darčekami.

AUTOS párty 2016

Vianočná párty s priateľmi a partnermi spoločnosti Autos Poprad, tento rok v spoločnosti Miša Hudáka a Bruna Oravca s kapelou Panama.

HENGSTLER vianočný večierok

So Štefanom Skrúcaným, pre zamestnancov spoločnosti Hengstler Kežmarok.

MEDOCHEMIE vianočná párty

Netradične, s povinným dress codom v štýle 20 tych rokov, nechýbali Laco Fanzowitz s kapelou.

STRETNUTIE CENTIER

Každoročne sa podieľame na organizácii podujatia , kde sa stretávajú osobnosti 3 spoločnosti.Tento rok v priestoroch hotela Crowne Plaza v BA.

SOHK event

V priestoroch Wiegerovej vily vo Sv. Jure sme sa podieľali na organizácii  záhradnej párty Slovensko – rakúskej obchodnej komory. Skvelá atmosféra bola umocnená nádherným prostredím.

NUTRICIA event

20 rokov spoločnosti Nutricia sme si pripomenuli stretnutím na Vigľašskom zámku. Súčasťou podujatia bol jarmočný deň na zámku s programom, ktorý vo Vígľaši pravidelne organizujú.

Narodeninová párty v SOTTO

Narodeninová garden párty v atraktívnom prostredí reštaurácie SOTTO. O zábavu sa postarali Andrea Zimányiová a Juraj Burian.  

Vianočná párty v UFO

V nádhernom prostredí UFO reštaurácie sme organizovali vianočnú párty. Hosť večera:  kapela REPLAY BAND . Zvuk a svetlo:   ARTTEC Topoľčany.


ŠKODA otvorenie autosalóna

Spoločnosť Autonova Poprad otvorila nový show room ŠKODA. KAMI sa podieľala na kompletnom zorganizovaní eventu. V spoločnosti Štefana Skrucaného,  G – Strings sme priestory otvorili veľkolepo. Spolupracovali:  Peter Hudáček, Cafe DUO, Zbojnícka koliba Stará Lesná a iní.


FABRIKA Poprad – otvorenie reštaurácie

Štýlová reštaurácia si vyžiadala štýlové otvorenie. S Marcelom Forgáčom, Jozefom Hollým  - PIANO SHOW, šéf kuchárom Vojtechom Artzom a p. prezidentom A. Kiskom.


Vianočná AUTOS Párty 2015

V štýlom prostredí popradskej galérie Elektráreň sa konala vianočná párty. V spoločnosti Števa Skrucaného a skupiny Drišľak sa o zábavu postarala aj Kapela Bruna Oravca.


Vianočná SIGI Párty 2015

Každoročne sa podieľame na organizácii koncoročnej párty spoločnosti Sigi Trade. V priestoroch hotela Residence na Donovaloch, v spoločnosti LAZARA a Števa Skrucaného.


Narodeninová párty

Vo veľkom štýle – taká bola privátna párty so Števom Skrucaným, Jozefom Hollým – PIANO SHOW, tanečnou skupinou GRIMMY .. Veľkou zábavou bolo FUN FACE FOTO box.

 

GASTROFORUM 2015

Hosťom spoločenského večera počas GF 2015 bol Peter LIPA s kapelou.


FAŠIANGOVÁ PÁRTY

Zimná záhrada hotela Metropol bola svedkom rozlúčky s fašiangami. S ľudovým súborom ČAČINA a ľudovou hudbou.


GALAVEČER v KURSALÓNE Piešťany

Párty v priestoroch piešťanského KURSALÓNU sa konala aj priestoroch letnej terasy. Šikovné ruky teamu Jara Čecha a Zuzky Kucharovej ju zmenili na nepoznanie.


GARDEN PÁRTY na TAJCHOCH

V nádhernom prostredí SALAMANDRA RESORT sme organizovali príjemnú garden párty. S kapelou Mariána ČEKOVSKÉHO bolo veselo aj vďaka profi- službám Arttec Topoľčany.


Galavečer v REDUTE

Účastníci Neuropsychiatrických dní v Levoči prežili príjemný galavečer v Redute. Cattering zabezpečila reštaurácia Sonáta , zvuk a svetlo dodal Peter GORO Hudáček.


Koncert PETER LIPA BAND

V spolupráci s MKC Spišská Nová Ves sme sa pustili do organizácie koncertu PETRA LIPU s kapelou. Prežili sme večer plný skvelej hudby a zážitkov.


SPIŠ MARKET PÁRTY "SEDEM"

Stalo sa už pravidlom, že pre spoločnosť Spiš Market organizujeme VEČER O ĽUDOCH. Ten v spišskonovoveskej Redute sa konal v spoločnosti hostí Sedmičky. Eňa Vacvalová, Oľga Feldeková, Marián Leško vtipne glosovali. Nechýbala PIANO SHOW Jozefa Hollého.


KONGRES SSKB 2014

Pre Slovenskú spoločnosť klinickej biochémie sme po prvý krát organizačne zabezpečovali kompletný servis Kongresu SSKB 2014, ktorý sa konal v dňoch 5. – 7.10.2014 v Martine. Súčasťou spoločenského večera bol recitál Evky Pavlíkovej – herečky DAB v Nitre.


UROLOGICKÝ DEŇ KOŠICE 2014

1. Košický Lichtenbergov urologický deň – toto vedecké podujatie sme organizovali v spolupráci s Urologickou klinikou LF UPJŠ. Konferencia prebiehala 16.10.2014 a zúčastnilo sa ho cca 100 urológov Košického kraja.


SCHWARZOV DEŇ 2014

Každoročne sa podieľame na organizácii gynekologickej konferencie. XXIII. SCHWARZOV DEŇ sa tento rok konal 23.10.2014 v kongresových priestoroch hotela Hilton Košice.


Košické sexuologické dni 2014

V spolupráci so Sexuologickou spoločnosťou sa podieľame na organizácii odborných a vedeckých podujatí. XXII. Košické sexuologické dni sa konali v dňoch 27. – 29.9.2014 v Košiciach. Spoločenský večer sme pripravili v spolupráci s Jozefom Hollým – PIANO SHOW.


PÁRTY V HAPPYENDE 2014

Radi kombinujeme netradičné, prerábame nezmeniteľné .. Akýkoľvek priestor upravíme podľa Vaších predstáv. Priestory HAPPYENDU sa na jeden večer zmenili „ bielu krajinu „ plnú kožušín , vankúšov a iných doplnkov. Veď zima a oheň idú krásne dokopy. Posúďte sami.


EVENT MYTO 2014

Stretnutie obchodných partnerov v Mýte pod Ďumbierom sa konalo 2.10. za účastí vtipného moderátora Marcela Forgáča a charizmatickej dámy Lucie Bílej. Bolo nám potešením toto milé stretnutie.


OSLAVY A JUBILEA

Pre nášho klienta sme zorganizovali oslavu. KAMI sa postarala o výzdobu, úpravu priestorov aj vystúpenie hostí. Nechajte starosti s organizáciou na profesionálov, Vy sa zabávajte!


TOSHIBA EVENT 2014

Ďalšie z pravidelných stretnutí zástupcov spoločnosti Toshiba sa tento rok konalo na Slovensku. V dňoch 12. – 15.9. sme absolvovali relax v kúpeľoch Piešťany, ochutnávku vín spoločnosti Karpatská Perla v Šenkviciach aj JM vinárstvo v Doľanoch, prehliadku závodov, plavbu rýchloloďou po Dunaji vez plavebné komory do Gabčíkova, prehliadku historickej Bratislavy. Naši hostia si odniesli zo Slovenska množstvo zážitkov. Tešíme sa na ďalšie príjemné stretnutie.


20 rokov spoločnosti LESY MESTA GELNICA

Prezentácia spoločnosti sa konala 27.6.2014 na Baníckom námestí v Gelnici. Podujatie 20 x LESY, celodenný program si prišlo pozrieť množstvo domácich aj hostí. V programe ktorý moderoval Števo Skrucaný ďalej vystúpili: skupina Drišľak, folklórny súbor ŠARIŠAN, tanečná skupina GRIMMY z Prešova, sokoliari, kúzelník Peter Šesták, mím Miro Kasprzyk. Program sme ukončili laserovou show z produkcie spoločnosti GORO 30.


Gelnický jarmok 2014 – otvorenie

Tradične sa agentúra KAMI podieľala na otvorení Gelnického jarmoku 2014, ktoré sa tento rok nieslo vo FILM – ovom štýle s Veronikou Hatala, Petrom AMSTRONG Ondriom a tanečnou skupinou Art Dance. Ďakujeme za pomoc pri realizácii Jarovi Čechovi a Renáte Škarupovej.


hyper_600x200Opakovane sme s Klinikou pracovného lekárstva v Martine spolupracovali na organizácii vedeckého podujatia.


X. Martinské dni

Opakovane sme s Klinikou pracovného lekárstva v Martine spolupracovali na organizácii vedeckého podujatia. V dňoch 13. – 14.3.2014 sa v martinskom hoteli Turiec konali X. Martinské dni a XXXI. Kongres pracovného lekárstva. O príjemný kultúrny zážitok sa postaral Jozef Hollý – PIANO SHOW a Jano HALIENA – RETRO párty.


Spoločenský večer Vysoké Tatry

Folklór spod Tatier prezentovali počas spoločenského večera v hoteli Patria: Zbojník Miro KASPRZYK / Liptov, hra na fujare Jaro SLOBODA / Orava a ľudová hudba GREGOVCI / Spiš.


Spoločenský večer vo Vysokých Tatrách

Peter Nagy bol hlavnou hviezdou spoločenského večera v hoteli Patria, Štrbské Pleso a KAMI bolo pri organizácii tohto koncertu. Skvelý koncert – skvelé publikum.

KAMI PÁRTY 15

Agentúra KAMI oslávila svoju 15 letnú sezónu. V spoločnosti Michala Hudáka, Evky Pavlikovej a PIANO SHOW Jožka Hollého sme sa v spišskonovoveskej Redute stretli so svojími klientami, spolupracovníkmi a priateľmi.


Konferencia LAND 2013

26. – 27.9.2013 sme organizačne zabezpečovali vedeckú konferenciu LAND 2013 v hoteli Turiec v Martine, spoločenský večer oživil svojím recitálom Jozef Hollý – PIANO SHOW.


Lábadyho sexuologické dni

Každoročne spolupracujem so Slovenskou sexuologickou spoločnosťou na organizácii podujatia. V dňoch 26. – 28.9.2013 sme v Trnave organizovali Lábadyho sexuologické dni. O zábavu sa postarali Evka Pavlíkova a kapela Uroband.


Kongres biomedicíny v oromaxilofaciálnej oblasti

Kongres biomedicíny v oromaxilofaciálnej oblasti sa konal v dňoch 11. – 15.9.2013 v košickom hoteli Hilton.


GARDEN PÁRTY

v Letohrádku Dardanely v Markušovciach. Spoločenský večer (12.9.) v krásnom prostredí Letohrádku Dardanely v Markušovciach, s nočnou prehliadkou kaštieľa.


GARDEN PÁRTY

GARDEN PÁRTY v Spišskej Kapitule Firemný večierok (6.9.) v netradičnom prostredí Spišskej Kapitule, v spoločnosti Martina Babjaka a Daniela Buranovského, pod moderátorským vedením Eni Vacvalovej.


Gelnický jarmok

V piatok 16.8.2013 sme sa opakovane podieľali na Otvorení Gelnického jarmoku. V štýle AKO DOMA sa predstavil svojím koncertom Peter Nagy.


XX. Kongres SGPS

13. – 15.6.2013, Divadlo Jonáša Záborského, Prešov Súčasťou bolo SLAVNOSTNÉ OTVORENIE s Michalom Hudákom a FS ŠARIŠAN a GALA VEČER – garden párty s Petrom Nagyom a kapelou Replay Band


NÁMORNÍCKA PÁRTY

Štýlový večierok na terase hotela Magnolia, v Piešťanoch


IV. Konferencia o biologickej psychiatrii

6. – 7.6.2013, Kino FONTANA, Piešťany


Medzinárodná konferencia ENTOG Slovakia 2013

Medzinárodné stretnutie mladých gynekológov, konferencia bola spojená so stážou v slovenských nemocniciach 9.– 11.5.2013, Hotel Crowne Plazza, Bratislava


IX. Reprezentačný ples mesta Gelnica

2. február 2013 Mišo Hudák, Davide Mattioli, Peter Stašák a tanečná skupina Salsa y Candela by Miguel


Konferencia v hoteli Kempinski, Bratislava

22. – 23. február 2013

GALAVEČER v hoteli Kempinski Vysoké Tatry

Počas víkendového pobytu vo Vysokých Tatrách sme v hoteli Kempinski zabezpečil galavačer. Naším hosťom sa predstavil talentovaný Jozef Hollý so svojou PIANO SHOW.


PÁRTY v Kaštieli Mošovce

Zabezpečovali sme kompletnú organizáciu galavečera v atraktívnom prostredí kaštieľa v Mošovciach. Spolupracovali Sharkam cattering, Trade consult, Point Art Pro, Kvety Daniela Desing a KAMI.


Konferencia Nitriansky onkogynekologický deň

V sobotu 10.11.2012 sa v nitrianskom PKO konala vedecká konferencia Onkogynekologický deň 2012. Spolupracovali: TAJPAN BA a KAMI.


Spišský Brantner októberfest

20. výročie spoločnosti Brantner sme oslávili netradične. Pod stanom a s pivom v ruke, tak ako to na pivnom feste má byť. Skvelé špeciality boli z kuchyne penziónu Stefani, večerom sprevádzal Miro Kasprzyk, zabávali nás DJ GORO a The Colt.


Víkendový pobyt na Táloch

Nádherný víkend na Táloch sme prežili v spoločnosti kozmetičiek a kaderničiek, naše klientky sme nechali rozmaznávať. Pre dodanie tej správnej dávky adrenalínu sme ich pozvali do TARZÁNIE, kde si vyskúšali svoju zručnosť a pobavili sa v tomto lanovom kráľovstve.


Košické sexuologické dni 2012

Vedecká konferencia Košické sexuologické dni, sa v dňoch 20. – 22.9.2012 konala v priestoroch hotela Metropol. Okrem bohatého odborného programu ktorý bol pre účastníkov pripravený sme naších hostí večer pozvali na grill párty do penziónu Lesnica, o zábavu sa postarala country kapela The Colt.


Gelnický jarmok 2012

21. ročník tradičného Gelnického jarmoku sa niesol v zábavnej atmosfére. Počas slávnostného otvorenia 17.8.2012 hostí privítala primátorka mesta Gelnica a svojím vystúpením jarmok otvorila vokálna skupina Fragile, ale aj talentovaný Patrik Žiga.


GARDEN PÁRTY

Organizačne sme zabezpečovali realizáciu GARDEN PÁRTY v nádhernom prostredí kaštieľa v MOŠOVCIACH. Party stany od spoločnosti Trade Consult RK, skvelý SHARKAM cattering, technické zabezpečenie Petrom Hudáčekom, kvetinová výzdoba od Daniela Dizajn MT, to všetko pod taktovkou CA KAMI spolu vytvorilo v Mošovciach nádherný priestor na záhradnú párty.


X. ročník Slovenského psychiatrického zjazdu

X. ročník Slovenského psychiatrického zjazdu sa konal v dňoch 21. – 24.6.2012 v rekonštruovaných priestoroch Národného domu – Slovenského komorného divadla v Martine. Skoro 400 hostí sa zúčastnilo odborného programu v 2 sekciách, zaznelo veľké množstvo skvelých prednášok. Toto sú fotky v realizácie.


Otvorenie výrobného závodu

Organizačne sme sa podieľali na Otvorení výrobného závodu, ktoré sa konalo vo štvrtok 7.6.2012, priamo v areáli firmy LINDAB Jamník. Pod taktovkou skúseného moderátora Števa Skrúcaného a za úžasných zvukov bubenického orchestra Campana Batucada sme prežili príjemné chvíle v kruhu partnerov a priateľov firmy.


Martinské dni 2012

Martinské dni 2012 - vedecká konferencia s medzinárodnou účasťou sa po dlhšej odmlke konala v dňoch 9. – 10.2.2012, v kongresových priestoroch hotela Turiec v Martine. Zúčastnilo sa jej viac ako 150 účastníkov, pre ktorých bol pripravený bohatý odborný program v sekcii lekárov a sekcii sestier. Spoločenský večer spestrilo vystúpenie speváckeho tria LA GIOIA.


VIII. Reprezentačný ples mesta Gelnica

VIII. Reprezentačný ples mesta Gelnica sa konal v sobotu 4.2.2012. Spoločenskú sálu mesta sme tentokrát upravili vo filmovom štýle. Moderátorkou večera bola Eňa Vacvalová, v programe vystúpili Veronika Hatala, Berco Balogh, Peter Stašák, Stanislav Salanci a TK Eleganc. Do tanca hrali Jožko Valkoššák, Rado Olejnik a Peter Hudáček. Cattering zabezpečila spoločnosť Complete Party Service, cocktail bar prevádzkoval barman Kubo (CaC) o úpravu sa postarala spoločnosť Trade Consult a Aranžérsky salón Renáty Škarupovej. Všetkým ďakujem za pomoc pri realizácii.

XIII. ročník kongresu Laboratórna medicína 2011

V dňoch 1. – 3.12.2011 sme v priestoroch SZU v Bratislave organizačne zabezpečovali 13. ročník kongresu Laboratórna medicína 2011. Organizátorom bola Slovenská spoločnosť laboratórnej medicíny, ktorá okrem bohatého odborného programu pripravila pre účastníkov aj hodnotný spoločenský program v podobe divadelného predstavenia.


Vedecká konferencia Schwarzov deň

Aj tento rok sme sa podieľali na organizácii vedeckej konferencie SCHWARZOV DEŇ, ktorej ďalší ročník sa konal 11. 11. 2011 v priestoroch hotela HILTON v Košiciach.


Októberfest pod Tatrami

V sobotu 8.10 2011 sme sa organizačne podieľali na prezentácii spoločnosti Autonova Poprad. 2. ročník podujatia Októberfest pod Tatrami sa konal v priestoroch spoločnosti, nechýbal bohatý kultúrny a spoločenský program s moderátorom Števom Skrucaným. Hostia programu: bubenícky orchester Campana Batucada, kuzelník Peter Šesták, mím Miro Kasprzyk, country kapela The Colt a další ...


Spiš Market

Prezentácia spoločnosti Spiš Market sa konala v sobotu 8. 10. 2011 v nádherných priestoroch Mestského divadla v Levoči. Moderátorkou večera bola Eňa Vacvalová, hostia programu: spevácke trio LA GIOIA a talentovaný Patrik Žiga.


Lábadyho sexuologické dni

V dňoch 29.9. – 1.10.2011 sa v Martinskom hoteli Turiec konal ďalší ročník podujatia Lábadyho sexuologické dni, ktorého sa opakovane zúčastňujú hostia z Čiech a Slovenska. Viac info na www.sexology.sk.


Garden Párty

Spoločenský večer 29.9.2011 sa konal v atraktívnych priestoroch Europského domu v Spišskej Kapituli, bol v štýle Garden Párty. Netradičný areál sme malými úpravami zmenili na galériu i kaviareň. Posúďte sami...


Spoločenský večer

Priestory piešťanského KURSALÓNA sme upravovali v štýle čierno – bieleho filmu. V spoločnosti filmových hviezd, živých sôch, ale aj kapely Fragile si naši hostia vychutnali spoločenský večer.


XX. ročník Gelnického jarmoku

Otvorenie XX. ročníka Gelnického jarmoku prebiehalo v piatok 12.8.2011 v réžii CA KAMI. Pozvanie do Gelnice prijal pán prezident SR Ivan Gašparovič. Hostia programu boli: Evka Pavlíková / DAB Nitra, skupina Drišľak, tanečníce Witches z PO a bubenícky orchester Campana Batucada.


XV. ročník Slovensko - českého kongresu o infekčných chorobách

Len pred pár dňami sa skončil XV. ročník Slovensko - českého kongresu o infekčných chorobách. V dňoch 1. – 3.6.2011 sme v kongresových priestoroch hotela Turiec **** v Martine zaregistrovali 200 účastníkov. Bohatý odborný program v sekcii lekárov aj sestier doplňali spoločenské aktivity, ktoré sme pre účastníkov kongresu pripravili. Večerný program sme zahájili v divadle, hrou Evy Pavlíkovej SKOK Z VÝŠKY a následne sme ďalší večer pokračovali v retroštýle so skupinou BROUCI Band Revival. Ďalší ročník kongresu sa chystá v Ostrave.


XVIII. ročník Kongresu Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti SLS

V dňoch 12. - 14. 5. 2011 sme v Nitre, v priestoroch Divadla Andreja Bagara organizovali XVIII. ročník Kongresu Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti SLS. Zúčastňuje sa ho pravidelne viac ako 600 hostí. Okrem bohatého odborného programu, sme hosťom ponúkli aj predstavenie Modrá ruža. Účastníci kongresu sa tento rok stretli aj na retro- večere v spoločnosti ABBA World Revival. Tešíme sa na ďalší ročník, v Bratislave.


Deň matiek mesta Gelnica

Nedeľa 8.5.2011 patrila všetkým mamkám. My sme pre primátorku mesta Gelnica pripravili program DEŇ MATIEK so skupinou LA GIOIA, ktorý mal u gelnických mám veľký úspech. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.


Víkend vo Vysokých Tatrách

29.4. – 30.4.2011 víkend vo Vysokých Tatrách. Po kvalitnom odbornom programe sme hosťom dopriali nádherný umelecký zážitok, recitál skupiny LA GIOIA mal u prítomných dám veľký úspech.


VII. Reprezentačný ples mesta Gelnica

Po ročnej prestávke sme sa pustili do organizácie plesu v Gelnici, ktorého 7. ročník sa konal po prvý krát v priestoroch spoločenskej sály. Ples otvorila primátorka mesta v spoločnosti Michala Hudáka. Zabávali nás: Patrik Žiga, Karolina Majerníková, tanečné študio Eleganc a Peter Vidašič, ľudová hudba Gregovci, Ondrej Sakmár a Goro. Gurmánske špeciality boli z kuchyne spoločnosti CPS, kokteily miešal už tradične Pedro. Ďakujem za pomoc všetkým, ktorí sa podieľali na náročnej príprave podujatia!


Spoločenský večer

Spoločenský večer sa konal v spoločnosti kapely Brouci Band - Beatles Revival, ktorá musela pre veľký úspech viackrát pridávať.


Gastrofórum 2011

Počas Gastrofóra 2011, ktoré sa každoročne koná v hoteli Patria na Štrbskom Plese sme zabezpečovali rôzne aktivity. Netradičná koliba ponúkala svojím navštevníkom tradičné občerstvenie.

Oslava 5. výročia firmy

V príjemnom prostredí hotela Residence na Donovaloch sme zabezpečovali galaprogram, ktorý bol spojený s oslavou 5. výročia firmy. RETROPÁRTY si hostia užili v spoločnosti Juraja Mokrého, Katky Stumfovej, kapely Starmánia, tanečnej skupiny SPIN.


Vedecká konferencia Schwarzov deň

Každoročne sa podieľame na organizácii vedeckej konferencie SCHWARZOV DEŇ, ktorej ďalší ročník sa konal 18. 11. 2010 v priestoroch hotela HILTON v Košiciach.


Kongres - Laboratórna medicína 2010

V dňoch 11. - 13. 11. 2010 sme sa podieľali na organizácii ďalšieho ročníka kongresu s medzinárodnou účasťou Laboratórna medicína 2010 Bratislava.


XX. Košické sexuologické dni

Organizovali sme kongres XX. Košické sexuologické dni, ktorý sa konal 7. - 9. októbra 2010 v Košiciach.


Víkendový pobyt

Víkendový pobyt v Slovenskom raji absolvovali pozvaní hostia. Nechýbala turistická vychádzka v roklinách slovenského raja, ako aj spišský večer s cimbalovkou na Lesnici.


XVII. Kongres Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti SLS

Organizovali sme XVII. Kongres Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti SLS. V termíne 30.9. – 2. 10. 2010 v nových priestoroch AULY JLF UK v Martine.


Otvorenia GELNICKÉHO JARMOKU

Spolupracovali sme na organizácii Otvorenia GELNICKÉHO JARMOKU, ktorý sa konal 13.8.2010. Tento rok slávnostne otvorí Michal HUDÁK a country kapela ŽOBRÁCI z Prešova.


Slovenský psychiatrický zjazd 2010

Organizačne sme zabezpečovali Slovenský psychiatrický zjazd 2010, ktorý sa v dňoch 24. – 27.6.2010 konal v priestoroch Mestského divadla v Levoči. Zúčastnilo sa ho cca 300 hostí a okrem bohatého odborného programu sme pre účastníkov kongresu pripravili aj spoločenský program s Evkou Pavlíkovou, či netradičný večer v Letohrádku Dardanely v Markušovciach.


Konferencia o dopravnej psychológii TRANSPORT TRENDS 2010

Organizačne sme zabezpečovali Konferenciu o dopravnej psychológii TRANSPORT TRENDS 2010, ktorá sa v dňoch 2. – 4.6.2010 Konala v priestoroch hotela PARK INN DANUBE v Bratislave. Organizátormi boli Slovenská zdravotnícka univerzita a Slovenská komory psychológov. Galavečer pre účastníkov konferencie sa konal na LODI Café.

Organizácia konferencií

Zabezpečovali sme realizáciu stánku a aktivity počas konferencie Bardejovské gastroenterologické dni, Bardejovské kúpele. pre účastníkov Kongresu slovenských anesteziológiov sme organizovali spoločenský večer - Muzikálový večer s Evou Pavlíkovou a Stanom Kráľom zabezpečovali sme víkendový pobyt s programom – stredné Slovensko Komplexná organizácia Konferencie o dopravnej psychológii, www.psychnewtraffic.com.
Lyžovačka v rakúskych Alpách – Firemné sympózia a mítingy – Aktivity na stánkoch
BA, ZA, KE - firemné sympózia.Hotel Metropol - oslava „50“ s Marcelou Molnárovou, skupinou Drišľak, Robom Kazíkom a Art Dance. Otvorenie novozrekonštruovanej budovy Daňového úradu.
Gastrofórum Štrbské pleso - aktivity na stánkoch. Kúpele Brusno - oslava “50„ s Palom Hammelom a tanečníčkami Witches.

14. Česko – slovenského psychiatrického zjazdu

Podieľali sme sa na organizácii 14. Česko – slovenského psychiatrického zjazdu, ktorý sa konal v dňoch 3. – 6. 12. 2009 v priestoroch hotela Partizán na Táľoch.


XVIII. Schwarzov deň

Aj tento rok sme sa podieľali na realizácii XVIII. Schwarzovho dňa, vedeckej konferencie pre odborníkov v oblasti gynekológie a onkológie. Konala sa 5. 11. 2009 v priestoroch Hotela Hilton v Košicicach.


LABMED 2009

V dňoch 22. – 24. 10. 2009 sme sa podieľali na organizácii Kongresu LABMED 2009, ktorý sa konal v priestoroch Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave.


XXVII. Česko-slovenskej psychoterapeutická konferencia

V Trenčianských Tepliciach sa konala XXVII. Česko-slovenskej psychoterapeutická konferencia, ktorá prebiehala v dňoch 14. – 17. októbra 2009 v priestoroch Kúpeľnej dvorany.


Relaxačný víkend

Organizovali sme relaxačný víkend v hoteli Partizán na Táľoch, spojený s oddychom, zábavou ale aj výukou golfu.


1. kongres biomedicíny v oromaxilofaciálne oblasti

V Košickom Dome umenia sa v dňoch 8. – 10. 10. 2009 konal 1. Kongres biomedicíny v oromaxilofaciálne oblasti. Komplexne sme zabezpečovali jeho realizáciu. Išlo o odborné podujatie za účasti slovensko – česko – poľsko – ukrajinských odborníkov v tejto oblasti. Viac na www.kongresbiomediciny-omfo.sk


Večerný program v duchu Muzikálovej noci

V bratislavskom hoteli Crowne Plazza sa konalo stretnutie klientov. Večerný program sa niesol v duchu Muzikálovej noci s Nelou Pociskovou, Katkou Hasprovou a Jankom Slezákom.


VIII. Lábadyho sexuologické dni

V spolupráci so sexuologickou spoločnosťou sme sa podielali na organizácii VIII. Lábadyho sexuologických dní, ktoré sa uskutočnili v dňoch 1. – 3. októbra 2009 v Bojniciach.


Otvorení Gelnického jarmoku

V spolupráci s primátorkou mesta sme sa podieľali na Otvorení Gelnického jarmoku, v piatok 14. 8. 2009 na námestí v Gelnici. Vzácnym hosťom bol prezident SR Ivan Gašparovič. Moderoval: Richard Vrablec, s ktorým sme prekonávali slovenské rekordy. Ďalej účinkovali: Bojník – skupina historického šermu a tanečná skupina Grimmy.


Otvorenia polikliniky Alexandra

Komplexne sme zabezpečili program Otvorenia polikliniky Alexandra v Poprade, ktorú otvárali v piatok 10. 7. 2009 netradične .. v spoločnosti Charlieho Chaplina, Merilyn Monroe a iných osobností filmového plátna. Moderátorom podujatia bol Štefan Skrúcaný.


ZBOJNÍCI z Liptov

V rámci relaxačného pobytu v tatranskom hoteli Borovica na Štrbskom Plese, sme sa postarali o jeden naozaj netradičný večer. Tradične v Zbojníckej kolibe v Starej Lesnej s netradičným programom, ktorí realizovali ZBOJNÍCI z Liptova a bol to naozaj netradičný večer.

Laboratórna diagnostika v medicíne

Podieľali sme sa na organizácii 2. ročníka konferencie Laboratórna diagnostika v medicíne, ktorá sa konala v dňoch 25. – 27. júna 2009 v priestoroch spoločenskej sály Reduty v Spišskej Novej Vsi.


Konferencia biologickej psychiatrie

Máme úspešne za sebou 2. ročník Konferencie biologickej psychiatrie, ktorá sa konala v dňoch 18. - 20. 6. 2009 v priestoroch piešťanského hotela Magnólia. Bohatý odborný aj spoločenský program prispel k úspechu tohto podujatia. Netradičný spoločenský večer sa konal v priestoroch kina Fontána.


Športový deň v priestoroch Skinautique clubu na Ružíne

V dňoch 11. – 12. 6. 2009 sme organizovali športový deň v priestoroch Skinautique clubu na Ružíne, v disciplínach: tenis, volejbal a nohejbal...


Večer v hoteli Kempinski na Štrbskom plese

Večer 5. júna 2009 sme v novootvorenom hoteli Kempinski na Štrbskom plese prežili v spoločnosti kapely Cigánski diabli.

Denné sympóziá

Zabezpečovali sme kompletnú organizáciu denných sympózií (26.5. Nitra, 26.5. Košice, 27.5. Bratislava , 1.6. Poprad, 2.6. Žilina, 3.6. Zvolen)

KUBÁNSKA PÁRTY

V netradičných priestoroch hotela TARTUF v Beladiciach pri Nitre sme v piatok 29.5.2009 realizovali tradičnú KUBÁNSKU PÁRTY, s originálnou kapelou Azucar Cubana, tanečníkmi TROPICAL a moderátorkou Lenkou Šoóšovou ... Nechýbala degustácia kubánskych cigár, chutné drinky a skvelá zábava v casíne.


Športové podujatie firmy SIGI TRADE

Už viackrát sa v Trenčíne konalo športové podujatie firmy SIGI TRADE. Aj tento rok sme sa podieľali na spoločenskej časti večera, športovcov roztancovala skupina Extravadansa a kubánska kapela Azucar Cubana.

XVI. Kongres SGPS SLS

V dňoch 21. - 23. 5. 2009 sme v priestoroch bratislavskej Incheby organizovali XVI. Kongres SGPS SLS. Kongresu sa zúčastnilo viac ako 500 hostí a prezentovalo sa cca 50 firiem. Viac nájdete na www.kongres-kami.sk.


Organizácia spoločenského večera

Aj tento rok sme sa podieľali na organizácii spoločenského večera pre účastníkov Kongresu slovenských anesteziológov, v stredu 20. 5. 2009, v priestoroch spoločenského centra SLK v Piešťanoch.

Víkend v hoteli Grand **** Jasná

Posledný z aprílových víkendov sme prežili v hoteli Grand **** Jasná, v Demänovskej doline ... Lyžovačka, wellnes, zábava ... o tú sa postarali Cigánski diabli.

Víkend v spišskosobotskom hoteli SABATO

Príjemný víkend v spišskosobotskom hoteli SABATO prežili naši klienti, kde si vychutnali štýlové prostredie ... Oddych a pohodu si klienti užili následne v priestoroch Aquacity v Poprade.

KIWAPRABA 2009

Pre spoločnosť TOSHIBA sme organizovali týždenný pobyt partnerov na Štrbskom Plese, v hoteli Crocus****. Výprava KIWAPRABA 2009 bola v dňoch od 4. – 9. 2. 2009 aj o dobrodružstvách, adrenalíne a prekvapeniach.


VÍKEND V CHATEUA BELÁ

V dňoch 12. - 14. 2. 2009 sme organizovali víkendový pobyt v prekrásnom prostredí kaštieľa Chateua Belá. Krásne prostredie – romantický kaštieľ – výborná kuchyňa... ak ste tam ešte neboli, doporučujeme! Pozrite si www.chateau-bela.com.

PLES PRIMÁTORKY

Posledná fašiangová sobota 21. 2. 2009 patrila hosťom Plesu primátorky mesta Gelnica, ktorý každoročne organizujeme v hoteli Runa. Hosťami boli Mirka Partlová, Peter Stašák a Štefan Skrúcaný, ktorí sa postarali o zábavu a fantastickú atmosféru.

REGIONAL CINP KONGRESS

Aktívne sme sa podieľali na organizácii medzinárodného kongresu psychiatrickej spoločnosti - REGIONAL CINP KONGRESS, ktorý sa konal v dňoch 27. - 30. 11. 2008 v bratislavskom hoteli Radison SAS Carlton.


Vianočné večierky

Koniec roka sa niesol v znamení Vianočných večierkov. Aj my sme ich pár organizovali. 4. 12. 2008 Párty so skupinou Gladiátor v hoteli Forton Stará Lesná, alebo 18. 12. 2008 Vianočná párty v maskách v hoteli Kontakt Stará Lesná.


Prezentácia miestnej pobočky mobilného operátora

5. 12. 2008 sme sa podieľali na zimnej prezentácii miestnej pobočky mobilného operátora. Promotérky CA KAMI a moderátor Majo Galajda informovali okoloidúcich o novinkách. Súťažilo sa o pekné ceny, hlavnou výhrou bol mobilný telefón.

Večierok spoločnosti z Hronca

20. 11. 2008 sme už po druhý krát, v priestoroch hotela Mýto organizovali večierok spoločnosti z Hronca. Tento rok netradične, v kubánskom štýle. S kubánskou kapelou Azúcar Cubana a Štefanom Skrúcaným. A bolo veselo.


SCHWARZOV DEŇ

14. 11. 2008 sa konal v Košiciach 17. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie SCHWARZOV DEŇ . Tento rok prebiehal v priestoroch Východoslovenskej galérie v Košiciach. Viac .. fotky


10. výročie CA KAMI

Vo štvrtok 6. 11. 2008 sme oslávili 10. výročie CA KAMI. Pozvanie prijala Eňa Vacvalová a Pavol Hammel a mnoho priateľov i známych.


Prezentácia nového modelu Ford Kuga

16. 10. 2008 sa v priestoroch spišskonovoveskej Reduty konala prezentácia nového modelu Ford Kuga.Bol to večer v štýle 30 – tych rokov. Hosťami boli Mišo Hudák, Robo Opatovský s kapelou a iní.

Aktivity na stánku

5. – 6. 10. 2008 sme zabezpečovali aktivity na stánku, počas kongresu kardiológov v bratislavskom Istropolise. Karikaturista Viktor Csiba mal plné ruky práce, aby si každý navštevník odniesol darček.

Víkendový pobyt v hoteli KOLOWRAT

3. – 5. 10. 2008 sme boli organizátormi víkendového pobytu v hoteli KOLOWRAT v Tatranskej Javorine. Nebol iba o oddychu, ale aj o zábave. Cez deň sa o naších hosti starali vizážistky a kozmetičky, večer ich zabával P. Hammel.


Spoločenský večer

V stredu 1. októbra 2008 sme pre účastníkov kongresu v Nových Zámkoch organizovali spoločenský večer.Hosťami boli Eňa Vacvalová a Peter Lipa s kapelou.


Športový deň spoločnosti Koratex

19. – 20. 9. 2008 sa konal víkendový pobyt v prekrásnom prostredí, blízko obce Papradno, na moravsko – slovenskom pomedzí. Športový deň spoločnosti Koratex, sme zavŕšli bowlingovým turnajom a skvelou večerou. Bol to víkend plný pohody, relaxu a zábavy.


Prezentačný stánok

11. – 13. 9. 2008 sme technicky zabezpečovali prezentačný stánok spoločnosti, počas Konferencie gastroenterológov v Bardejove.


Prezentácia miestnej pobočky mobilného operátora

12. 9. 2008 sme sa podieľali na dennej prezentácii miestnej pobočky mobilného operátora. Promotérky a moderátor Majo Galajda informovali okoloidúcich o novinkách. Súťažilo sa o pekné ceny, majiteľkou fotoaparátu sa stala školáčka Ema Gromovská. Gratulujeme!


Teambulding v Jasnej

3. – 5. 9. 2008 sme organizovali teambulding v Jasnej. Raftovalo sa na umelom kanáli v LM, hral sa paintbal a ďalšie zaujímavé aktivity. Celý pobyt bol v hoteli Junior Jasná.


Otvorenie XVII. Gelnického jarmoku

V spolupráci s mestom Gelnica sme pripravili  program na otvorenie XVII. Gelnického jarmoku.Jarmok,  v piatok 15. 8. 2008  otvárala pani primátorka Anka Nemčíková , za asistencie Ďura Mokrého. Hudobným hosťom bol Pavol Hammel a Juraj Burian.


Prezentácia spoločnosti – aktivity na stánku

V dňoch 26. - 27. 6. 2008 sme zabezpečovali aktivity na stánku spoločnosti, počas kongresu v bratislavskom hoteli Holiday Inn .. Karikaturista, vystúpenie míma, podávanie zmrzliny , hostesky, zabezpečenie party stanu.. to boli aktivity našej agentúry.


VIII. Slovenský psychiatrický zjazd

VIII. Slovenský psychiatrický zjazd sa konal v dňoch 18. - 21. 6. 2008 v Trnave. Aj tento ročník bol v našej réžii. Zúčastnilo sa ho cca 500 hostí. Odborný program prebiehal v prednáškovej sále kina Hviezda a v priestoroch hotel Impiq. Kultúrny a spoločenský program prebiehal vždy na inom mieste. Úvodný slovenský večer sa konal v príjemnom prostredí penziónu, nasledovala Záhradná párty v priestoroch Galérie J. Koniarika a záverečný večer sa konal v koncertnej sále Biskupského úradu v Trnave. Jazzová kapela Matúša Jakabčica a vystúpenie Pavla Hammela zanechali v prítomných príjemný umelecký zážitok. Chcete vedieť viac, pozrite si fotky ...


Golfový víkend + gastrovečera v Spišskej Sobote

13. - 15. 6. 2008 sa konal pre nášho klienta V.I.P. - golfový víkend v hoteli International vo Veľkej Lomnici. Príjemným zážitkom bol celý víkend , hra golfu, relax .. ale aj špeciálna večera , ktorú sme pre hostí nachystali v priestoroch penziónu Sabato v Spišskej Sobote. Súčasťou boli zbrojnoši, ukážky historického šermu, streľba z kuše ale aj pasovanie za rytiera. Gastrozážitok bol umocnením skvelého víkendu v Tatrách.


Konferencia  Laboratórna diagnostika v medicíne

Pracovali sme na realizácii konferencie Laboratórna diagnostika v medicíne. Konala sa v spišskonovoveskej Redute, v dňoch 12. - 14 .6. 2008. Okrem vysokohodnoteného odborného programu bol priestor aj na oddych a zábavu. Postarali sa o to Štefan Skrúcaný a pri piatkovej grill párty country kapela The Colt. Prijatie pozvaných hostí u pána primátora na radnici zanechalo v prítomných krásny zážitok. Prvé stretnutie odborníkov laboratórnej medicíny zrejme začalo tradíciu v organizácii podobných podujatí.


Zbojnícky večer v kolibe

V sobotu  7. 6. 2008 sme organizovali netradičný večer v Zbojníckej kolibe v Starej Lesnej. Nechýbali skutoční zbojníci, ktorý urobili taký prepad, že sme chvíľu váhali či to skutočne iba hrajú ... A hrali aj další hostia : Robo Kajzer a Peter Meľuš. Svojským spôsobom sa postarali o to, aby v kolibe bolo naozaj veselo. Okrem šarmantného hostiteľa Jožka Bicka sa o dobrú náladu starala aj cigánska muzika .. A že veselo naozaj bolo, posúďte sami ...


Prezentácia spoločnosti ACS Kompresory

3. 6. 2008 sme pomáhali pri prezentácii spišskonovoveskej spoločnosti ACS Komresory. V areáli firmy sme zabezpečovali party stan, výzdobu, catering ...


31. 5. 2008 sme organizovali prvú SVADBU !!!

Aďka a Robo si povedali ANO v smokoveckom kostole, svadobná hostina bola v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici a hoci nám počasie neprialo, veríme že mladomanželom " pršalo štastie a bohatstvo ". Nechýbala ľudová hudba, skvelé drinky a polnočné čepčenie nevesty v podaní FS Šarišan. Veď sa pozrite ...


Prezentácia  Super B

V dňoch 26. - 30. 5. 2008 sa konala prezentácia nového modelu Škoda Super B, v priestoroch autosalónu Škoda Autonova Poprad. Boli sme pri tom!


15. Kongres Slovenskej gynekologicko - pôrodnickej spoločnosti SLS

15. Kongres Slovenskej gynekologicko - pôrodnickej spoločnosti SLS s medzinárodnou účasťou Termín: 15. - 17. 5. 2008 Miesto: Košice - Aula a posluchárne LF UPJŠ


SPOLOČENSKÝ VEČER

Spoločenský večer organizovaný pre cca. 300 účastníkov kongresu v Pieštanoch, kde exclusívnym hosťom bol Martin Babjak a Daniel Buranovský. O príjemnú zábavu v Piešťanoch sa starala cimbalová muzika, o skvelý gastronomický zážitok cateringová spoločnost Sharkam.

Naša filozofia

Agentúra KAMI ponúka kompletný servis pri organizácii EVENTOV – VEČIERKOV – OSLÁV – BIZNIS STRETNUTI.

Atraktívne upravíme priestor , pozveme tých najlepších umelcov, sprostredkujeme cattering, technicky a organizačne zabezpečíme priebeh podujatia, pripravíme pre Vás a Vaších hostí nezabudnuteľný zážitok.

Rozumieme tomu, aké je dôležité odprezentovať spoločnosť v tom najlepšom svetle a pritom myslíme aj na to, že hostia sa chcú baviť.
Vieme počúvať – sme kreatívni – máme nápady a vysoko profesionálny prístup.

Nechajte starosti na profesionálov, Vy sa venujte svojím hosťom.


Pozrite tiež