MUDr. Miroslav Grohol

MUDr. Miroslav GROHOL, predseda sekcie drogových závislostí

Vážená agentúra Kami,
vážená pani Kamenická,
dovoľte, aby som sa Vám osobne a rovnako všetkým Vašim pracovníkom agentúry, ktorí sa podieľali na príprave, organizácii a realizácii tohtoročnej 14. slovenskej a 59. česko-slovenskej AT konferencie, v mene sekcie drogových závislostí, ktorú zastupujem, čo najsrdečnejšie poďakoval za hladký priebeh, za bezproblémovú a promptnú komunikáciu, množstvo zvládnutej administratívy, a rovnako za kvalitnú technickú podporu. Verím, že spokojnosť je obojstranná a vytrvá i v nasledujúcich ročníkoch.

Ešte raz veľká vďaka a užívajte pekné leto!
M. Grohol – predseda sekcie drogových závislostí

MUDr. Peter Kaščák, PhD., Gynekologicko-pôrodnícka klinika FN Trenčín

V roku 2018 som organizoval prvýkrát celoslovenskú lekársku konferenciu. Podarilo sa nám pripraviť zaujímavý odborný i spoločenský program. K hladkému priebehu konferencie prispela veľmi profesionálna, spoľahlivá a pritom priateľská spolupráca s agentúrou KAMI. Na prípravu konferencie napriek množstvu práce spomínam s radosťou. Ak by som mal v budúcnosti opäť príležitosť organizovať odborné podujatie, isto by som znovu agentúru KAMI požiadal o spoluprácu a pomoc. Sú to milí a spoľahliví partneri.

Vlado Voštinár, moderátor

Asi aj vy poznáte to známe „neskúsiš, nevieš“. Táto krátka veta s vysokým koeficientom uveriteľnosti zasiahla aj mňa. A tak pred rokmi, po telefonáte Števky Kamenickej, ktorú som dovtedy nepoznal, som na jej ponuku prikývol a diali sa veci. Mám na mysli dianie vysoko profesionálne s fantastickými ľuďmi. Tých telefonátov odvtedy bolo niekoľko a vždy som sa utvrdil, že eventy vykreované a zorganizované do dokonalosti neboli náhodné. V Agentúre KAMI to prosto vedia. Ale načo by som Vám ja o tom kvetnato rozprával. Musíte skúsiť, lebo asi aj vy poznáte to známe ….

RNDr. Martin Benko, PhD., generálny riaditeľ

…Vy a Vaši zamestnanci ste využili skvelé manažérske schopnosti, pozitívny prístup, a aj preto naše stretnutie dopadlo tak dobre, ako sme ho vnímali a prežili. Každý z Vás bol pre nás dôležitou súčasťou skladačky, ktorá v ten večer do seba tak úžasne zapadla…
čítať celý list >>

Silvia Košťová, RTVS štúdio Košice

Pozitívna energia, spoľahlivosť, profesionalita a skvelá šéfka. Tieto prívlastky vystihujú agentúru KAMI doslova. Vždy, keď sa so Števkou stretnem, už z diaľky ma nabíja jej neutíchajúca energia a milý úsmev. Vie dokonale vycítiť, čo bude v programe, ktorý práve chystá, výborné a čo je potrebné ešte „vyšperkovať“. Všetko musí byť tip-top. Správna, rázna a kreatívna režisérka akéhokoľvek eventu, konferencie, kultúrneho podujatia či spoločenského stretnutia. Teším sa na každé jej dielo, ktorého súčasťou viem byť, aspoň trošku :-), aj ja.

Ďakujem šikovnému tímu agentúry KAMI a hlavne Števke za profesionálnu a priateľskú spoluprácu.

Marián LEŠKO, novinár

Marián LEŠKO, novinár

Kto mal niečo do činenia s agentúrou KAMI, tak vie, ako vyzerá élan vital po spišsky. Neviem, či si niekedy jej pracovníčky uplatňujú nárok na únavu, ale ak sa to už stalo, o čom silne pochybujem, tak nikdy nie pred akciou a ani počas nej. Pre mňa predstavujú istotu, že všetko bude prebiehať nielen vysoko profesionálne, ale aj vo veľmi príjemnej atmosfére. Preto sa na každé stretnutie s KAMI môžem iba tešiť.

MUDr. Pavel Černák, PhD.

MUDr. Pavel Černák, PhD.

Riaditeľ Pinelovej nemocnice Pezinok

… vedel som, že konferencia je v dobrých rukách a ja musím zohnať peniažky, aby sme boli s výsledkom spokojní. Stalo sa, konferencia mala vynikajúcu úroveň, spoločenský program bol nezabudnuteľný. Agentúra KAMI je výborný tím ľudí, ktorý do bodky urobí to, čo sľúbi a ešte niečo navyše…

Prof. MUDr. Miloš Mlynček, CSc.

Prof. MUDr. Miloš Mlynček, CSc.
Top lekár 2015 v odbore onkogynekológia

Predseda Sekcie gynekologickej onkológie Slovenskej gynekologicko-pôrodníckej spoločnosti

S agentúrou KAMI spolupracujem 10. rok pri organizovaní celoštátnych onkogynekologických podujatí. Ak zveríte tejto firme organizáciu konferencie, môžete sa plne venovať odbornej stránke programu, lebo organizácia Vášho podujatia bude zabezpečená na 100%.

 

Eňa Vacvalová

Eňa Vacvalová

Mám rada, keď sa veci veľmi nemenia!
A vlastne ani ľudia… najmä tie a tí, ktoré a ktorých mám rada, s ktorými som spokojná, a na ktorých sa vždy môžem spoľahnúť! Ale, ako hovorievala moja mama, a mala pravdu ako vždy- dobrého veľa nebýva! Možno aj preto vždy, keď mi Števka Kamenická brnkne, či by som vtedy a vtedy, a tam a tam, a to a to nemohla… môžem! A nielen môžem, ale aj chcem! Pretože sa mi ešte nikdy za dlhé roky mojej spolupráce s agentúrou KAMI nestalo, že by niečo nebolo také, aké by malo byť, aké som v podstate vždy očakávala… a ak aj niečo zrazu bolo inak, tak to bolo pre mňa vždy len príjemné prekvapenie!  Viac…

Martin Babjak

Martin Babjak

Hlavná priorita a kvalita agentúry
Som dlhoročný priateľ a sympatizant šikovných, mladých a vysoko profesionálne výkonných žien, ktoré Agentúre KAMI vdýchli pred mnohými rokmi život. Bolo to už množstvo perfektných podujatí, na ktorých som spolu s klaviristom Danielom Buranovským účinkoval v rámci kultúrnych podujatí, aj veľkých spoločenských združení organizovaných agentúrou KAMI. Srdečná atmosféra, bezvýhradná spokojnosť a hlavne dobrá nálada nás vždy ubezpečovala o mimoriadnej oddanosti agentúry KAMI k čo najlepšiemu uspokojeniu svojich klientov. To je hlavná priorita a kvalita agentúry. Viac…

Replayband

Lili Matušková, manager, Replay band

Agentúra KAMI patri k slovenskej špičke
Profesionálny a pozitívny prístup a kreativita – to sú základné prívlastky, ktoré im určite patria. Ak sú na oboch stranách, agentúra-kapela, profíci, nemôže to dopadnút pre klienta inak, ako výborne.
Spolupráca s Vami nás vždy poteší a prináša skvelé výsledky.

Danica Caisová

Dr. Danica Caisová, sexuologička

Dokážu vytvoriť priateľskú atmosféru
Agentúru Kami poznám roky. Poznám ich z organizovania našich odborných podujatí aj z neformálnych osobných stretnutí. V priebehu rokov som sa s nimi spriatelila. Vážim si ich profesionálny prístup k práci, ich ochotu pomôcť a riešiť akýkoľvek problém, ktorý súvisí s tým, čo robia a obdivujem ich za to. Dokážu vytvoriť veľmi priateľskú atmosféru, že sa človek na podujatí, ktoré spoluorganizujú cíti ako v kruhu rodiny. Nikdy nič nesľúbili, aby to nedodržali. Nikdy nič neorganizovali, aby do toho nedali všetky svoje sily a nasadenie. Nikdy sa nemračili, nezlostili, ale riešili.

Miro Kasprzyk

Miro Kasprzyk, mím

Dnes nie je problém spolupracovať s agentúrami
Ale ak nájdete Agentúru na dlhé roky… ak máte Agentúru v spoločnej radosti…
Agentúru o niečom… tak máte zarobené na Úsmev počas a po každej Vašej akcii 🙂
Lebo KAMI nešetrí usmievaním 🙂

 

Evka PAVLÍKOVÁ

Evka Pavlíková

Vysoká profesionálna úroveň
S agentúrou KAMI mám tie najlepšie skúsenosti… spoľahlivé a šikovné dievčatá. Ich akcie dosahujú vysokú profesionálnu úroveň, vždy sa s nimi dobre cítim. Lebo ľudsky sme rovnaká krvná skupina. Vždy sa veľmi teším na spoluprácu, pretože s nimi spolupracovať je radosť.

 

Anna Nemčíková

Anna Nemčíková, Gelnica

Všetko zvládli na výbornú
S agentúrou KAMI mám bohaté skúsenosti a musím skonštatovať, že všetko zvládli na výbornú… Či už to boli akcie, koncerty ba dokonca aj svadba môjho syna, organizácia a následná realizácia bez najmenších výhrad, k absolútnej spokojnosti všetkých zúčastnených. Ak v budúcnosti plánujete niečo podobné, tak len s agentúrou KAMI,
Stefi so svojimi dievčatami je úžasná…

 

Jozef Hollý

Jozef Hollý, PIANO SHOW

Čistá a krásna energia spojená s profesionalitou
S agentúrou KAMI som vystupoval po celom Slovensku. Nie, nebudem písať s KAMI, ale so Števkou a jej úžasným tímom, nakoľko naša spolupráca je veľmi priateľská. Števka je jednoducho skvelá „kámoška“ 🙂 Vždy dodrží slovo a ja sa na ňu môžem na 100% spoľahnúť! Nedá mi neuviesť príklad…
Organizoval som šnúru koncertov po Slovensku, kde jedným z koncertov bola Reduta v Spišskej Novej Vsi. Z mnohých agentúr, s ktorými som doposiaľ spolupracoval, som ako jedinú oslovil práve agentúru KAMI.
Viac…

Miloš Bubán

Miloš Bubán, lekár

Spolupracujem s agentúrou KAMI a stále viac a viac ma to baví!
Pretože lekár sa nikdy nezaprie, aj vzhľadom k tomu si dovolím ponúknuť jeden osvedčený recept na kvalitu: Zoberte si za priehrštie voľných dní, nakrájajte dobrú náladu na veľké kúsky, pomiešajte to s chuťou do života, pokropte to najrozmanitejšími zážitkami od výmyslu sveta, nezabudnite to okoreniť skúsenosťami, profesionalitou a všetko dobre pomiešať. Konzumujte kedykoľvek, keď máte na tento dezert chuť! Najlepším dodávateľom týchto ingrediencií receptu so zázračným a okamžitým účinkom je KAMI. Hovorím to z vlastných skúseností aj ako lekár a aj ako moderátor.
Viac…

Denisa Ürgeová, Hotel TURIEC, Martin

Denisa Ürgeová, Hotel TURIEC, Martin

Darí sa nám profesionálne a s úsmevom zvládať veľké kongresy.
S agentúrou Kami spolupracujeme už veľmi dlho, je to spolupráca, ktorá sa týka kongresov, seminárov a rôznych iných, aj benefičných projektov. Práve vďaka spolupráci s Kami sa nám darí profesionálne a s úsmevom zvládať veľké kongresy a akcie, ktoré organizujú u nás v hoteli.

 

Juraj Fedorco, JEF Audio

Juraj Fedorco, JEF Audio

KAMI je pre mňa zárukou profesionality
Naša spoločnosť spolupracuje s agentúrou KAMI už niekoľko rokov ako dodávateľ technických služieb. KAMI je pre mňa zárukou profesionality, originality a kreativity. Oceňujem individuálny a priateľský prístup, ako aj nasadenie s akým celý kolektív pristupuje ku klientovi, od prípravy až po realizáciu samotného podujatia.

 

kubo-kuban

Rastislav KUBO Kubáň, barman

Práca s KAMI je pre mňa inšpiratívna
Naša niekoľkoročná spolupráca prerástla do krásneho priateľstva, z ktorého sa úprimne teším. Práca s KAMI je pre mňa inšpiratívna, otvárajúca mi nové obzory v profesionálnom živote a
prinášajúca mi veľa radosti v súkromí. Prajem každému, aby raz mohol spolupracovať s takými skvelými ľuďmi, akí v agentúre KAMI nesporne sú.