Výber vhodného priestoru – poradenstvo

V závislosti od Vaších požiadaviek a na základe skúsenosti agentúry KAMI Vám pomôžeme s výberom vhodného priestoru na konanie podujatia. Je pre nás dôležitá úroveň poskytovaných služieb subdodávateľmi, preto kladieme na výber partnera veľký dôraz. Pracujeme s partnermi, ktorí poskytujú skvelé služby a my ich ponúkame za zvýhodnených podmienok.

Grafické práce – tlač – distribúcia

Navrhneme Vám grafickú úpravu materiálov, pozvánky, plagáty, menovky, tlač bulletinov, tlač abstraktov a pod. Zabezpečíme distribúciu pozvánok a iných materiálov.

Registrácia účastníkov

Zabezpečíme registráciu účastníkov podujatia, registráciu ubytovaných hostí a následnú komunikáciu s hosťom. Využívame ONLINE registrácie prostredníctvom navrhnutých alebo aktuálnych web stránok, príp. emailové registrácie.

www.kongres-kami.sk/psychiatry

www.sexology.sk

www.kongres-kami.sk/psychoterapia

www.kongres-kami.sk/halakovedni

www.sgps-kongres.sk/kolposkopia

www.sgps-kongres.sk/schwarzovden

Služby KAMI – hostesing – info služby

Zástupcovia agentúry KAMI sa počas celého podujatia aktívne zúčastňujú podujatia. Na požiadanie Vám zabezpečíme služby hostesiek a informátoriek. V prípade, že potrebujete pre V.I.P. hostí zorganizovať program s prehliadkou mesta, výletom do okolia, kontaktujte nás. Náš profesionálny team pre Vás pripraví program podľa Vaších predstáv.

Spoločenský a kultúrny program

Večerné programy pre Vás obohatíme pestrým programom. Sprostredkujeme vystúpenie zaujímavých hostí, umeleckých telies či súborov. Zabezpečíme technickú prípravu a realizáciu podujatia. Naše služby využívajú spoločnosti pri organizácii večierkov, firemných prezentácií, spoločenských – galavečerov a pod.