Podujatia organizované v roku 2008

REGIONAL CINP KONGRESS

Aktívne sme sa podieľali na organizácii medzinárodného kongresu psychiatrickej spoločnosti – REGIONAL CINP KONGRESS, ktorý sa konal v dňoch 27. – 30. 11. 2008 v bratislavskom hoteli Radison SAS Carlton.


Vianočné večierky

Koniec roka sa niesol v znamení Vianočných večierkov. Aj my sme ich pár organizovali. 4. 12. 2008 Párty so skupinou Gladiátor v hoteli Forton Stará Lesná, alebo 18. 12. 2008 Vianočná párty v maskách v hoteli Kontakt Stará Lesná.


Prezentácia miestnej pobočky mobilného operátora

5. 12. 2008 sme sa podieľali na zimnej prezentácii miestnej pobočky mobilného operátora. Promotérky CA KAMI a moderátor Majo Galajda informovali okoloidúcich o novinkách. Súťažilo sa o pekné ceny, hlavnou výhrou bol mobilný telefón.


Večierok spoločnosti z Hronca

20. 11. 2008 sme už po druhý krát, v priestoroch hotela Mýto organizovali večierok spoločnosti z Hronca. Tento rok netradične, v kubánskom štýle. S kubánskou kapelou Azúcar Cubana a Štefanom Skrúcaným. A bolo veselo.


SCHWARZOV DEŇ

14. 11. 2008 sa konal v Košiciach 17. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie SCHWARZOV DEŇ . Tento rok prebiehal v priestoroch Východoslovenskej galérie v Košiciach. Viac .. fotky


10. výročie CA KAMI

Vo štvrtok 6. 11. 2008 sme oslávili 10. výročie CA KAMI. Pozvanie prijala Eňa Vacvalová a Pavol Hammel a mnoho priateľov i známych.


Prezentácia nového modelu Ford Kuga

16. 10. 2008 sa v priestoroch spišskonovoveskej Reduty konala prezentácia nového modelu Ford Kuga.Bol to večer v štýle 30 – tych rokov. Hosťami boli Mišo Hudák, Robo Opatovský s kapelou a iní.


Aktivity na stánku

5. – 6. 10. 2008 sme zabezpečovali aktivity na stánku, počas kongresu kardiológov v bratislavskom Istropolise. Karikaturista Viktor Csiba mal plné ruky práce, aby si každý navštevník odniesol darček.


Víkendový pobyt v hoteli KOLOWRAT

3. – 5. 10. 2008 sme boli organizátormi víkendového pobytu v hoteli KOLOWRAT v Tatranskej Javorine. Nebol iba o oddychu, ale aj o zábave. Cez deň sa o naších hosti starali vizážistky a kozmetičky, večer ich zabával P. Hammel.


Spoločenský večer

V stredu 1. októbra 2008 sme pre účastníkov kongresu v Nových Zámkoch organizovali spoločenský večer.Hosťami boli Eňa Vacvalová a Peter Lipa s kapelou.


Športový deň spoločnosti Koratex

19. – 20. 9. 2008 sa konal víkendový pobyt v prekrásnom prostredí, blízko obce Papradno, na moravsko – slovenskom pomedzí. Športový deň spoločnosti Koratex, sme zavŕšli bowlingovým turnajom a skvelou večerou. Bol to víkend plný pohody, relaxu a zábavy.


Prezentačný stánok

11. – 13. 9. 2008 sme technicky zabezpečovali prezentačný stánok spoločnosti, počas Konferencie gastroenterológov v Bardejove.


Prezentácia miestnej pobočky mobilného operátora

12. 9. 2008 sme sa podieľali na dennej prezentácii miestnej pobočky mobilného operátora. Promotérky a moderátor Majo Galajda informovali okoloidúcich o novinkách. Súťažilo sa o pekné ceny, majiteľkou fotoaparátu sa stala školáčka Ema Gromovská. Gratulujeme!


Teambulding v Jasnej

3. – 5. 9. 2008 sme organizovali teambulding v Jasnej. Raftovalo sa na umelom kanáli v LM, hral sa paintbal a ďalšie zaujímavé aktivity. Celý pobyt bol v hoteli Junior Jasná.


Otvorenie XVII. Gelnického jarmoku

V spolupráci s mestom Gelnica sme pripravili  program na otvorenie XVII. Gelnického jarmoku.Jarmok,  v piatok 15. 8. 2008  otvárala pani primátorka Anka Nemčíková , za asistencie Ďura Mokrého. Hudobným hosťom bol Pavol Hammel a Juraj Burian.


Prezentácia spoločnosti – aktivity na stánku

V dňoch 26. – 27. 6. 2008 sme zabezpečovali aktivity na stánku spoločnosti, počas kongresu v bratislavskom hoteli Holiday Inn .. Karikaturista, vystúpenie míma, podávanie zmrzliny , hostesky, zabezpečenie party stanu.. to boli aktivity našej agentúry.


VIII. Slovenský psychiatrický zjazd

VIII. Slovenský psychiatrický zjazd sa konal v dňoch 18. – 21. 6. 2008 v Trnave. Aj tento ročník bol v našej réžii. Zúčastnilo sa ho cca 500 hostí. Odborný program prebiehal v prednáškovej sále kina Hviezda a v priestoroch hotel Impiq. Kultúrny a spoločenský program prebiehal vždy na inom mieste. Úvodný slovenský večer sa konal v príjemnom prostredí penziónu, nasledovala Záhradná párty v priestoroch Galérie J. Koniarika a záverečný večer sa konal v koncertnej sále Biskupského úradu v Trnave. Jazzová kapela Matúša Jakabčica a vystúpenie Pavla Hammela zanechali v prítomných príjemný umelecký zážitok. Chcete vedieť viac, pozrite si fotky …


Golfový víkend + gastrovečera v Spišskej Sobote

13. – 15. 6. 2008 sa konal pre nášho klienta V.I.P. – golfový víkend v hoteli International vo Veľkej Lomnici. Príjemným zážitkom bol celý víkend , hra golfu, relax .. ale aj špeciálna večera , ktorú sme pre hostí nachystali v priestoroch penziónu Sabato v Spišskej Sobote. Súčasťou boli zbrojnoši, ukážky historického šermu, streľba z kuše ale aj pasovanie za rytiera. Gastrozážitok bol umocnením skvelého víkendu v Tatrách.


Konferencia  Laboratórna diagnostika v medicíne

Pracovali sme na realizácii konferencie Laboratórna diagnostika v medicíne. Konala sa v spišskonovoveskej Redute, v dňoch 12. – 14 .6. 2008. Okrem vysokohodnoteného odborného programu bol priestor aj na oddych a zábavu. Postarali sa o to Štefan Skrúcaný a pri piatkovej grill párty country kapela The Colt. Prijatie pozvaných hostí u pána primátora na radnici zanechalo v prítomných krásny zážitok. Prvé stretnutie odborníkov laboratórnej medicíny zrejme začalo tradíciu v organizácii podobných podujatí.


Zbojnícky večer v kolibe

V sobotu  7. 6. 2008 sme organizovali netradičný večer v Zbojníckej kolibe v Starej Lesnej. Nechýbali skutoční zbojníci, ktorý urobili taký prepad, že sme chvíľu váhali či to skutočne iba hrajú … A hrali aj další hostia : Robo Kajzer a Peter Meľuš. Svojským spôsobom sa postarali o to, aby v kolibe bolo naozaj veselo. Okrem šarmantného hostiteľa Jožka Bicka sa o dobrú náladu starala aj cigánska muzika .. A že veselo naozaj bolo, posúďte sami …


Prezentácia spoločnosti ACS Kompresory

3. 6. 2008 sme pomáhali pri prezentácii spišskonovoveskej spoločnosti ACS Komresory. V areáli firmy sme zabezpečovali party stan, výzdobu, catering …


31. 5. 2008 sme organizovali prvú SVADBU !!!

Aďka a Robo si povedali ANO v smokoveckom kostole, svadobná hostina bola v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici a hoci nám počasie neprialo, veríme že mladomanželom “ pršalo štastie a bohatstvo „. Nechýbala ľudová hudba, skvelé drinky a polnočné čepčenie nevesty v podaní FS Šarišan. Veď sa pozrite …


Prezentácia  Super B

V dňoch 26. – 30. 5. 2008 sa konala prezentácia nového modelu Škoda Super B, v priestoroch autosalónu Škoda Autonova Poprad. Boli sme pri tom!


15. Kongres Slovenskej gynekologicko – pôrodnickej spoločnosti SLS

15. Kongres Slovenskej gynekologicko – pôrodnickej spoločnosti SLS s medzinárodnou účasťou Termín: 15. – 17. 5. 2008 Miesto: Košice – Aula a posluchárne LF UPJŠ


SPOLOČENSKÝ VEČER

Spoločenský večer organizovaný pre cca. 300 účastníkov kongresu v Pieštanoch, kde exclusívnym hosťom bol Martin Babjak a Daniel Buranovský. O príjemnú zábavu v Piešťanoch sa starala cimbalová muzika, o skvelý gastronomický zážitok cateringová spoločnost Sharkam.