Podujatia organizované v roku 2009

14. Česko – slovenského psychiatrického zjazdu

Podieľali sme sa na organizácii 14. Česko – slovenského psychiatrického zjazdu, ktorý sa konal v dňoch 3. – 6. 12. 2009 v priestoroch hotela Partizán na Táľoch.


XVIII. Schwarzov deň

Aj tento rok sme sa podieľali na realizácii XVIII. Schwarzovho dňa, vedeckej konferencie pre odborníkov v oblasti gynekológie a onkológie. Konala sa 5. 11. 2009 v priestoroch Hotela Hilton v Košicicach.


LABMED 2009

V dňoch 22. – 24. 10. 2009 sme sa podieľali na organizácii Kongresu LABMED 2009, ktorý sa konal v priestoroch Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave.


XXVII. Česko-slovenskej psychoterapeutická konferencia

V Trenčianských Tepliciach sa konala XXVII. Česko-slovenskej psychoterapeutická konferencia, ktorá prebiehala v dňoch 14. – 17. októbra 2009 v priestoroch Kúpeľnej dvorany.


Relaxačný víkend

Organizovali sme relaxačný víkend v hoteli Partizán na Táľoch, spojený s oddychom, zábavou ale aj výukou golfu.


1. kongres biomedicíny v oromaxilofaciálne oblasti

V Košickom Dome umenia sa v dňoch 8. – 10. 10. 2009 konal 1. Kongres biomedicíny v oromaxilofaciálne oblasti. Komplexne sme zabezpečovali jeho realizáciu. Išlo o odborné podujatie za účasti slovensko – česko – poľsko – ukrajinských odborníkov v tejto oblasti. Viac na
www.kongresbiomediciny-omfo.sk


Večerný program v duchu Muzikálovej noci

V bratislavskom hoteli Crowne Plazza sa konalo stretnutie klientov. Večerný program sa niesol v duchu Muzikálovej noci s Nelou Pociskovou, Katkou Hasprovou a Jankom Slezákom.


VIII. Lábadyho sexuologické dni

V spolupráci so sexuologickou spoločnosťou sme sa podielali na organizácii VIII. Lábadyho sexuologických dní, ktoré sa uskutočnili v dňoch 1. – 3. októbra 2009 v Bojniciach.


Otvorení Gelnického jarmoku

V spolupráci s primátorkou mesta sme sa podieľali na Otvorení Gelnického jarmoku, v piatok 14. 8. 2009 na námestí v Gelnici. Vzácnym hosťom bol prezident SR Ivan Gašparovič. Moderoval: Richard Vrablec, s ktorým sme prekonávali slovenské rekordy. Ďalej účinkovali: Bojník – skupina historického šermu a tanečná skupina Grimmy.


Otvorenia polikliniky Alexandra

Komplexne sme zabezpečili program Otvorenia polikliniky Alexandra v Poprade, ktorú otvárali v piatok 10. 7. 2009 netradične .. v spoločnosti Charlieho Chaplina, Merilyn Monroe a iných osobností filmového plátna. Moderátorom podujatia bol Štefan Skrúcaný.


ZBOJNÍCI z Liptov

V rámci relaxačného pobytu v tatranskom hoteli Borovica na Štrbskom Plese, sme sa postarali o jeden naozaj netradičný večer. Tradične v Zbojníckej kolibe v Starej Lesnej s netradičným programom, ktorí realizovali ZBOJNÍCI z Liptova a bol to naozaj netradičný večer.


Laboratórna diagnostika v medicíne

Podieľali sme sa na organizácii 2. ročníka konferencie Laboratórna diagnostika v medicíne, ktorá sa konala v dňoch 25. – 27. júna 2009 v priestoroch spoločenskej sály Reduty v Spišskej Novej Vsi.


Konferencia biologickej psychiatrie

Máme úspešne za sebou 2. ročník Konferencie biologickej psychiatrie, ktorá sa konala v dňoch 18. – 20. 6. 2009 v priestoroch piešťanského hotela Magnólia. Bohatý odborný aj spoločenský program prispel k úspechu tohto podujatia. Netradičný spoločenský večer sa konal v priestoroch kina Fontána.


Športový deň v priestoroch Skinautique clubu na Ružíne

V dňoch 11. – 12. 6. 2009 sme organizovali športový deň v priestoroch Skinautique clubu na Ružíne, v disciplínach: tenis, volejbal a nohejbal…


Večer v hoteli Kempinski na Štrbskom plese

Večer 5. júna 2009 sme v novootvorenom hoteli Kempinski na Štrbskom plese prežili v spoločnosti kapely Cigánski diabli.


Denné sympóziá

Zabezpečovali sme kompletnú organizáciu denných sympózií (26.5. Nitra, 26.5. Košice, 27.5. Bratislava , 1.6. Poprad, 2.6. Žilina, 3.6. Zvolen)


KUBÁNSKA PÁRTY

V netradičných priestoroch hotela TARTUF v Beladiciach pri Nitre sme v piatok 29.5.2009 realizovali tradičnú KUBÁNSKU PÁRTY, s originálnou kapelou Azucar Cubana, tanečníkmi TROPICAL a moderátorkou Lenkou Šoóšovou … Nechýbala degustácia kubánskych cigár, chutné drinky a skvelá zábava v casíne.


Športové podujatie firmy SIGI TRADE

Už viackrát sa v Trenčíne konalo športové podujatie firmy SIGI TRADE. Aj tento rok sme sa podieľali na spoločenskej časti večera, športovcov roztancovala skupina Extravadansa a kubánska kapela Azucar Cubana.


XVI. Kongres SGPS SLS

V dňoch 21. – 23. 5. 2009 sme v priestoroch bratislavskej Incheby organizovali XVI. Kongres SGPS SLS. Kongresu sa zúčastnilo viac ako 500 hostí a prezentovalo sa cca 50 firiem. Viac nájdete na
www.kongres-kami.sk.


Organizácia spoločenského večera

Aj tento rok sme sa podieľali na organizácii spoločenského večera pre účastníkov Kongresu slovenských anesteziológov, v stredu 20. 5. 2009, v priestoroch spoločenského centra SLK v Piešťanoch.


Víkend v hoteli Grand **** Jasná

Posledný z aprílových víkendov sme prežili v hoteli Grand **** Jasná, v Demänovskej doline … Lyžovačka, wellnes, zábava … o tú sa postarali Cigánski diabli.


Víkend v spišskosobotskom hoteli SABATO

Príjemný víkend v spišskosobotskom hoteli SABATO prežili naši klienti, kde si vychutnali štýlové prostredie … Oddych a pohodu si klienti užili následne v priestoroch Aquacity v Poprade.


KIWAPRABA 2009

Pre spoločnosť TOSHIBA sme organizovali týždenný pobyt partnerov na Štrbskom Plese, v hoteli Crocus****. Výprava KIWAPRABA 2009 bola v dňoch od 4. – 9. 2. 2009 aj o dobrodružstvách, adrenalíne a prekvapeniach.


VÍKEND V CHATEUA BELÁ

V dňoch 12. – 14. 2. 2009 sme organizovali víkendový pobyt v prekrásnom prostredí kaštieľa Chateua Belá. Krásne prostredie – romantický kaštieľ – výborná kuchyňa… ak ste tam ešte neboli, doporučujeme! Pozrite si www.chateau-bela.com.


PLES PRIMÁTORKY

Posledná fašiangová sobota 21. 2. 2009 patrila hosťom Plesu primátorky mesta Gelnica, ktorý každoročne organizujeme v hoteli Runa. Hosťami boli Mirka Partlová, Peter Stašák a Štefan Skrúcaný, ktorí sa postarali o zábavu a fantastickú atmosféru.