Podujatia organizované v roku 2011

XIII. ročník kongresu Laboratórna medicína 2011

V dňoch 1. – 3.12.2011 sme v priestoroch SZU v Bratislave organizačne zabezpečovali 13. ročník kongresu Laboratórna medicína 2011. Organizátorom bola Slovenská spoločnosť laboratórnej medicíny, ktorá okrem bohatého odborného programu pripravila pre účastníkov aj hodnotný spoločenský program v podobe divadelného predstavenia.


Vedecká konferencia Schwarzov deň

Aj tento rok sme sa podieľali na organizácii vedeckej konferencie SCHWARZOV DEŇ, ktorej ďalší ročník sa konal 11. 11. 2011 v priestoroch hotela HILTON v Košiciach.


Októberfest pod Tatrami

V sobotu 8.10 2011 sme sa organizačne podieľali na prezentácii spoločnosti Autonova Poprad. 2. ročník podujatia Októberfest pod Tatrami sa konal v priestoroch spoločnosti, nechýbal bohatý kultúrny a spoločenský program s moderátorom Števom Skrucaným. Hostia programu: bubenícky orchester Campana Batucada, kuzelník Peter Šesták, mím Miro Kasprzyk, country kapela The Colt a další …


Spiš Market

Prezentácia spoločnosti Spiš Market sa konala v sobotu 8. 10. 2011 v nádherných priestoroch Mestského divadla v Levoči. Moderátorkou večera bola Eňa Vacvalová, hostia programu: spevácke trio LA GIOIA a talentovaný Patrik Žiga.


Lábadyho sexuologické dni

V dňoch 29.9. – 1.10.2011 sa v Martinskom hoteli Turiec konal ďalší ročník podujatia Lábadyho sexuologické dni, ktorého sa opakovane zúčastňujú hostia z Čiech a Slovenska. Viac info na
www.sexology.sk.


Garden Párty

Spoločenský večer 29.9.2011 sa konal v atraktívnych priestoroch Europského domu v Spišskej Kapituli, bol v štýle Garden Párty. Netradičný areál sme malými úpravami zmenili na galériu i kaviareň. Posúďte sami…


Spoločenský večer

Priestory piešťanského KURSALÓNA sme upravovali v štýle čierno – bieleho filmu. V spoločnosti filmových hviezd, živých sôch, ale aj kapely Fragile si naši hostia vychutnali spoločenský večer.


XX. ročník Gelnického jarmoku

Otvorenie XX. ročníka Gelnického jarmoku prebiehalo v piatok 12.8.2011 v réžii CA KAMI. Pozvanie do Gelnice prijal pán prezident SR Ivan Gašparovič. Hostia programu boli: Evka Pavlíková / DAB Nitra, skupina Drišľak, tanečníce Witches z PO a bubenícky orchester Campana Batucada.


XV. ročník Slovensko – českého kongresu o infekčných chorobách

Len pred pár dňami sa skončil XV. ročník Slovensko – českého kongresu o infekčných chorobách. V dňoch 1. – 3.6.2011 sme v kongresových priestoroch hotela Turiec **** v Martine zaregistrovali 200 účastníkov. Bohatý odborný program v sekcii lekárov aj sestier doplňali spoločenské aktivity, ktoré sme pre účastníkov kongresu pripravili. Večerný program sme zahájili v divadle, hrou Evy Pavlíkovej SKOK Z VÝŠKY a následne sme ďalší večer pokračovali v retroštýle so skupinou BROUCI Band Revival. Ďalší ročník kongresu sa chystá v Ostrave.


XVIII. ročník Kongresu Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti SLS

V dňoch 12. – 14. 5. 2011 sme v Nitre, v priestoroch Divadla Andreja Bagara organizovali XVIII. ročník Kongresu Slovenskej gynekologicko – pôrodníckej spoločnosti SLS. Zúčastňuje sa ho pravidelne viac ako 600 hostí. Okrem bohatého odborného programu, sme hosťom ponúkli aj predstavenie Modrá ruža. Účastníci kongresu sa tento rok stretli aj na retro- večere v spoločnosti ABBA World Revival. Tešíme sa na ďalší ročník, v Bratislave.


Deň matiek mesta Gelnica

Nedeľa 8.5.2011 patrila všetkým mamkám. My sme pre primátorku mesta Gelnica pripravili program DEŇ MATIEK so skupinou LA GIOIA, ktorý mal u gelnických mám veľký úspech. Tešíme sa na ďalšie stretnutie.


Víkend vo Vysokých Tatrách

29.4. – 30.4.2011 víkend vo Vysokých Tatrách. Po kvalitnom odbornom programe sme hosťom dopriali nádherný umelecký zážitok, recitál skupiny LA GIOIA mal u prítomných dám veľký úspech.


VII. Reprezentačný ples mesta Gelnica

Po ročnej prestávke sme sa pustili do organizácie plesu v Gelnici, ktorého 7. ročník sa konal po prvý krát v priestoroch spoločenskej sály. Ples otvorila primátorka mesta v spoločnosti Michala Hudáka. Zabávali nás: Patrik Žiga, Karolina Majerníková, tanečné študio Eleganc a Peter Vidašič, ľudová hudba Gregovci, Ondrej Sakmár a Goro. Gurmánske špeciality boli z kuchyne spoločnosti CPS, kokteily miešal už tradične Pedro. Ďakujem za pomoc všetkým, ktorí sa podieľali na náročnej príprave podujatia!


Spoločenský večer

Spoločenský večer sa konal v spoločnosti kapely Brouci Band – Beatles Revival, ktorá musela pre veľký úspech viackrát pridávať.


Gastrofórum 2011

Počas Gastrofóra 2011, ktoré sa každoročne koná v hoteli Patria na Štrbskom Plese sme zabezpečovali rôzne aktivity. Netradičná koliba ponúkala svojím navštevníkom tradičné občerstvenie.