Podujatia organizované v roku 2012

GALAVEČER v hoteli Kempinski Vysoké Tatry

Počas víkendového pobytu vo Vysokých Tatrách sme v hoteli Kempinski zabezpečil galavačer. Naším hosťom sa predstavil talentovaný Jozef Hollý so svojou PIANO SHOW.


PÁRTY v Kaštieli Mošovce

Zabezpečovali sme kompletnú organizáciu galavečera v atraktívnom prostredí kaštieľa v Mošovciach. Spolupracovali Sharkam cattering, Trade consult, Point Art Pro, Kvety Daniela Desing a KAMI.


Konferencia Nitriansky onkogynekologický deň

V sobotu 10.11.2012 sa v nitrianskom PKO konala vedecká konferencia Onkogynekologický deň 2012. Spolupracovali: TAJPAN BA a KAMI.


Spišský Brantner októberfest

20. výročie spoločnosti Brantner sme oslávili netradične. Pod stanom a s pivom v ruke, tak ako to na pivnom feste má byť. Skvelé špeciality boli z kuchyne penziónu Stefani, večerom sprevádzal Miro Kasprzyk, zabávali nás DJ GORO a The Colt.


Víkendový pobyt na Táloch

Nádherný víkend na Táloch sme prežili v spoločnosti kozmetičiek a kaderničiek, naše klientky sme nechali rozmaznávať. Pre dodanie tej správnej dávky adrenalínu sme ich pozvali do TARZÁNIE, kde si vyskúšali svoju zručnosť a pobavili sa v tomto lanovom kráľovstve.


Košické sexuologické dni 2012

Vedecká konferencia Košické sexuologické dni, sa v dňoch 20. – 22.9.2012 konala v priestoroch hotela Metropol. Okrem bohatého odborného programu ktorý bol pre účastníkov pripravený sme naších hostí večer pozvali na grill párty do penziónu Lesnica, o zábavu sa postarala country kapela The Colt.


Gelnický jarmok 2012

21. ročník tradičného Gelnického jarmoku sa niesol v zábavnej atmosfére. Počas slávnostného otvorenia 17.8.2012 hostí privítala primátorka mesta Gelnica a svojím vystúpením jarmok otvorila vokálna skupina Fragile, ale aj talentovaný Patrik Žiga.


GARDEN PÁRTY

Organizačne sme zabezpečovali realizáciu GARDEN PÁRTY v nádhernom prostredí kaštieľa v MOŠOVCIACH. Party stany od spoločnosti Trade Consult RK, skvelý SHARKAM cattering, technické zabezpečenie Petrom Hudáčekom, kvetinová výzdoba od Daniela Dizajn MT, to všetko pod taktovkou CA KAMI spolu vytvorilo v Mošovciach nádherný priestor na záhradnú párty.


X. ročník Slovenského psychiatrického zjazdu

X. ročník Slovenského psychiatrického zjazdu sa konal v dňoch 21. – 24.6.2012 v rekonštruovaných priestoroch Národného domu – Slovenského komorného divadla v Martine. Skoro 400 hostí sa zúčastnilo odborného programu v 2 sekciách, zaznelo veľké množstvo skvelých prednášok. Toto sú fotky v realizácie.


Otvorenie výrobného závodu

Organizačne sme sa podieľali na Otvorení výrobného závodu, ktoré sa konalo vo štvrtok 7.6.2012, priamo v areáli firmy LINDAB Jamník. Pod taktovkou skúseného moderátora Števa Skrúcaného a za úžasných zvukov bubenického orchestra Campana Batucada sme prežili príjemné chvíle v kruhu partnerov a priateľov firmy.


Martinské dni 2012

Martinské dni 2012 – vedecká konferencia s medzinárodnou účasťou sa po dlhšej odmlke konala v dňoch 9. – 10.2.2012, v kongresových priestoroch hotela Turiec v Martine. Zúčastnilo sa jej viac ako 150 účastníkov, pre ktorých bol pripravený bohatý odborný program v sekcii lekárov a sekcii sestier. Spoločenský večer spestrilo vystúpenie speváckeho tria LA GIOIA.


VIII. Reprezentačný ples mesta Gelnica

VIII. Reprezentačný ples mesta Gelnica sa konal v sobotu 4.2.2012. Spoločenskú sálu mesta sme tentokrát upravili vo filmovom štýle. Moderátorkou večera bola Eňa Vacvalová, v programe vystúpili Veronika Hatala, Berco Balogh, Peter Stašák, Stanislav Salanci a TK Eleganc. Do tanca hrali Jožko Valkoššák, Rado Olejnik a Peter Hudáček. Cattering zabezpečila spoločnosť Complete Party Service, cocktail bar prevádzkoval barman Kubo (CaC) o úpravu sa postarala spoločnosť Trade Consult a Aranžérsky salón Renáty Škarupovej. Všetkým ďakujem za pomoc pri realizácii.