Podujatia organizované v roku 2014

KONGRES SSKB 2014

Pre Slovenskú spoločnosť klinickej biochémie sme po prvý krát organizačne zabezpečovali kompletný servis Kongresu SSKB 2014, ktorý sa konal v dňoch 5. – 7.10.2014 v Martine. Súčasťou spoločenského večera bol recitál Evky Pavlíkovej – herečky DAB v Nitre.


UROLOGICKÝ DEŇ KOŠICE 2014

1. Košický Lichtenbergov urologický deň – toto vedecké podujatie sme organizovali v spolupráci s Urologickou klinikou LF UPJŠ. Konferencia prebiehala 16.10.2014 a zúčastnilo sa ho cca 100 urológov Košického kraja.


SCHWARZOV DEŇ 2014

Každoročne sa podieľame na organizácii gynekologickej konferencie. XXIII. SCHWARZOV DEŇ sa tento rok konal 23.10.2014 v kongresových priestoroch hotela Hilton Košice.


Košické sexuologické dni 2014

V spolupráci so Sexuologickou spoločnosťou sa podieľame na organizácii odborných a vedeckých podujatí. XXII. Košické sexuologické dni sa konali v dňoch 27. – 29.9.2014 v Košiciach. Spoločenský večer sme pripravili v spolupráci s Jozefom Hollým – PIANO SHOW.


PÁRTY V HAPPYENDE 2014

Radi kombinujeme netradičné, prerábame nezmeniteľné .. Akýkoľvek priestor upravíme podľa Vaších predstáv. Priestory HAPPYENDU sa na jeden večer zmenili „ bielu krajinu „ plnú kožušín , vankúšov a iných doplnkov. Veď zima a oheň idú krásne dokopy. Posúďte sami.


EVENT MYTO 2014

Stretnutie obchodných partnerov v Mýte pod Ďumbierom sa konalo 2.10. za účastí vtipného moderátora Marcela Forgáča a charizmatickej dámy Lucie Bílej. Bolo nám potešením toto milé stretnutie.


OSLAVY A JUBILEA

Pre nášho klienta sme zorganizovali oslavu. KAMI sa postarala o výzdobu, úpravu priestorov aj vystúpenie hostí. Nechajte starosti s organizáciou na profesionálov, Vy sa zabávajte!


TOSHIBA EVENT 2014

Ďalšie z pravidelných stretnutí zástupcov spoločnosti Toshiba sa tento rok konalo na Slovensku. V dňoch 12. – 15.9. sme absolvovali relax v kúpeľoch Piešťany, ochutnávku vín spoločnosti Karpatská Perla v Šenkviciach aj JM vinárstvo v Doľanoch, prehliadku závodov, plavbu rýchloloďou po Dunaji vez plavebné komory do Gabčíkova, prehliadku historickej Bratislavy. Naši hostia si odniesli zo Slovenska množstvo zážitkov. Tešíme sa na ďalšie príjemné stretnutie.


20 rokov spoločnosti LESY MESTA GELNICA

Prezentácia spoločnosti sa konala 27.6.2014 na Baníckom námestí v Gelnici. Podujatie 20 x LESY, celodenný program si prišlo pozrieť množstvo domácich aj hostí. V programe ktorý moderoval Števo Skrucaný ďalej vystúpili: skupina Drišľak, folklórny súbor ŠARIŠAN, tanečná skupina GRIMMY z Prešova, sokoliari, kúzelník Peter Šesták, mím Miro Kasprzyk. Program sme ukončili laserovou show z produkcie spoločnosti GORO 30.


Gelnický jarmok 2014 – otvorenie

Tradične sa agentúra KAMI podieľala na otvorení Gelnického jarmoku 2014, ktoré sa tento rok nieslo vo FILM – ovom štýle s Veronikou Hatala, Petrom AMSTRONG Ondriom a tanečnou skupinou Art Dance. Ďakujeme za pomoc pri realizácii Jarovi Čechovi a Renáte Škarupovej.


hyper_600x200Opakovane sme s Klinikou pracovného lekárstva v Martine spolupracovali na organizácii vedeckého podujatia.


X. Martinské dni

Opakovane sme s Klinikou pracovného lekárstva v Martine spolupracovali na organizácii vedeckého podujatia. V dňoch 13. – 14.3.2014 sa v martinskom hoteli Turiec konali X. Martinské dni a XXXI. Kongres pracovného lekárstva. O príjemný kultúrny zážitok sa postaral Jozef Hollý – PIANO SHOW a Jano HALIENA – RETRO párty.


Spoločenský večer Vysoké Tatry

Folklór spod Tatier prezentovali počas spoločenského večera v hoteli Patria: Zbojník Miro KASPRZYK / Liptov, hra na fujare Jaro SLOBODA / Orava a ľudová hudba GREGOVCI / Spiš.


Spoločenský večer vo Vysokých Tatrách

Peter Nagy bol hlavnou hviezdou spoločenského večera v hoteli Patria, Štrbské Pleso a KAMI bolo pri organizácii tohto koncertu. Skvelý koncert – skvelé publikum.