Podujatia organizované v roku 2018

Mikuláš v AUTONOVA

Spoločnosť Autonova Poprad myslí pravidelne na deti, preto pozýva Mikuláša a organizuje mikulášsky event v priestoroch všetkých salónov.


Vianočný večierok Medochemie

Záver roka má byť veselý a preto sa postaráme o vianočný večierok plný zábavy. V priestoroch penziónu Masarykov dvor v Pstruši sme zažili karneval v zime s Lazarom, kubánskym spevákom.


RUE na Donovaloch

Denný seminár organizujeme na Donovaloch opakovane. Pre spoločnosť Novartis a jej hostí organizačne zabezpečujeme kompletný servis.
V priestoroch hotela Residence, v spolupráci s JEF AUDIO.


UNM 130

Prezentácia Univerzitnej nemocnice Martin sa konala v priestoroch divadla. Úvodná časť sa týkala spomínaniu a prezentácie nemocnice, spoločenská časť mala skvelých hostí: Jana Kirschner, Vertigo, spevácky súbor Cantica MT, Dalibor Karvay a Daniel Buranovský.


Neurochirurgický deň NR

Hotel MIKADO v Nitre je pravidelne zázemím pre konferenciu neurochirurgov regiónu Nitra.


Martinské dni

Každý druhý rok organizujeme pre Kliniku pracovného lekárstva v Martine konferenciu Martinské dni. Toto prestížne podujatie, ktoré sa koná v kongresových priestoroch hotela Turiec, je veľkým obohatením pre účastníkov, ktorí sa tejto problematike venujú.


KAMI párty


KSD 2018

Slovenská sexuologická spoločnosť je pravidelne organizátorom vedeckých podujatí, pravidelne sa konajú aj Košické sexuologické dni.


PSY ZJAZD v Žiline

Odborné podujatie, ktoré pre Slovenskú psychiatrickú spoločnosť pravidelne organizujeme sa koná vždy na inom mieste. Tento ročník nás hostili v hoteli Holiday Inn Žilina, ktorého kongresový priestor ponúka veľký komfort pre viac ako 400 hostí. Program v 2 sálach paralelne, workshopy v 3 salónikoch – všetko na jednom mieste.


Fórum medicínskej diagnostiky

Vysoko odborné a profesionálne podujatie organizujem pre Spoločnosť klinickej biochémie opakovane, tento rok s prezentovaním nového zariadenia. Technicky náročný servis v spolupráci s JEF AUDIO.
Miesto konania: hotel TURIEC v Martine


GALAVEČER v žilinskej synagóge

Súčasťou odborných podujatí býva často aj spoločenský večer. Takýto GALA sa konal v rekonštruovaných priestoroch Novej Synagógy. Hostí zabával Jozef Hollý a jeho PIANO SHOW.


NUTRICIA event


ENDOSKOPICKÝ KONGRES TRENČÍN

Odborné konferencie sú našou častou činnosťou, pre Spoločnosť endoskopie SGPS sme pripravili niekoľko ročníkov kongresu. XIX. ročník sa konal v nádherných priestoroch hotela Ellizabeth, Trenčín a okrem odborného programu pod vedením primára Petra Kaščáka, bol súčasťou aj program spoločenský… skupina VIDIEK a The Cellmates


Reprezentačný ples mesta Krompachy

Každoročne počas plesovej sezóny organizujeme reprezentačný ples. Jeho 2. ročník sa konal v priestoroch hotela Plejsy v Krompachoch. Zabávali sme sa v spoločnosti Michala HUDÁKA, ĽH Hvizdošovci, TK Ellegance a ďalších skvelých hostí.


AUTOS PÁRTY

Každoročne pripravujeme novoročnú párty pre zamestnancov a partnerov spoločnosti AUTOS, pravidelne v hoteli Grand Bellevue Smokovec.
Hostia tejto RETRO PÁRTY boli: ABBA REVIVAL a Zdeno Zubák


Novoročná párty na DONOVALOCH

Tradičné novoročné stretnutie priateľov a partnerov spoločnosti SIGI TRADE sa koná v priestoroch hotela Residence na Donovaloch , o skvelú zábavu sa tento rok postarala kapela KANDRAČOVCI