Podujatia organizované v roku 2019

LIPTOVSKÝ DEŇ GYNEKOLOGICKEJ ONKOLÓGIE

23. 11. 2019, Lúčky pri Ružomberku

Tradičná konferencia v oblasti gynekologickej onkológie sa koná v priestoroch kúpeľov Lúčky, ktoré sú stabilným partnerom tohto podujatia.


8. Jesenné stretnutie centier biologickej liečby

21. – 22. 11. 2019, Hotel Crowne Plaza – Bratislava

Toto tradičné podujatie organizujeme pre klienta opakovane. Zabezpečujeme kompletný organizačný servis, registráciu aj logistiku konferencie. Technicky celú konferenciu kompletne zabezpečuje spoločnosť JEF AUDIO. Hostiteľom už tradične býva hotel Crowne Plazza v Bratislave.


XXVIII. SCHWARZOV DEŇ

14. 11. 2019, Historická aula, Rektorát UPJŠ – Košice

Už 28 rokov sa organizuje toto odborné vedecké podujatie, ktorého odborným garantom je opakovane prof. Alexander Ostro a ktoré sa tradične venuje gynekologickej problematike.


SONO KURZY v Nemocnici sv. Michala v Bratislave

Sonokurzy prebiehajú v priestoroch nemocnice aj s live prenosom z operačných sál. Súčasťou sú workshopy s využívaním tých najlepších prístrojov. Kompletný technický servis zabezpečuje JEF AUDIO.


WORKSHOPY pre záchranky

Podieľame sa na organizácii sono-workshopov určených pre zamestnancov záchrannej služby na Slovensku. Máme za sebou workshopy v Komárne aj Banskej Bystrici.


RUE na Donovaloch

Denný seminár organizujeme na Donovaloch opakovane. Pre spoločnosť Novartis a jej hostí organizačne zabezpečujeme kompletný servis.
V priestoroch hotela Residence, v spolupráci s JEF AUDIO.


V. Večer o ľuďoch spoločnosti Spiš Market

Spišskonovoveský Spiš Market organizuje pravidelne Večer o ľuďoch. Tento V. ročník sa konal 24. 10. 2019 v priestoroch Mestského divadla v Levoči. Začali sme sv. omšou na mariánskej hore, ktorú celebroval levočský pán dekan.
Zabávali sme sa v spoločnosti pouličných umelcov – bubeníkov, artistov, živých sôch. Večerom sprevádzala Silvia Košťová, o skvelý program sa postarali páni Miroslav Dvorský a Daniel Buranovský.


Haľakové dni

Opakovane sa v Martine organizujú Haľakové dni, ktorých organizátorom je Klinika pneumológie v Martine. Tento rok účastníkov na galavečere pozdravil Martin Babjak s klavírnym doprovodom Daniela Buranovského.


Lábadyho sexuologické dni

Slovenská sexuologická spoločnosť je pravidelne organizátorom tohto odborného – vedeckého podujatia, ktoré sa opakovane koná v kongresových priestoroch hotela Holiday Inn TRNAVA.


65. výročie SHMU – event

Novinkou pre nás bolo zorganizovanie eventu – galavečera, ktorý sa konal pri príležitosti 65. výročia vzniku Slovenského hydrometeorogického ústavu. V nádherných priestoroch hotela Hilton Bratislava všetkých účastníkov večerom sprevádzal moderátor Roman Bomboš a zabával Peter Lipa s kapelou.


Medzinárodná konferencia o duševnom zdraví

V dňoch 5. – 7. 9. 2019 sa konal prvý ročník medzinárodnej konferencie o duševnom zdraví, ktorú sme organizačne zabezpečovali pre spoločnosť Integra Michalovce. Hotel Carlton v Bratislave hostil viac ako 150 hostí, ktorí si okrem bohatých poznatkov užili aj krásy starej Bratislavy.


FAMILY DAY v DPD Dolný Hričov

V žilinskej pobočke spoločnosti DPD sme realizovali program určený zamestnancom spoločnosti. Súťažilo sa v jazdách zručnosti, vedomostných suťažiach, KAMI sa postarala o celkový priebeh a realizáciu eventu.


VI. Seminár letnej údržby pozemných komunikácii

KAMI sa v dňoch 5. – 6. 6.2019 podieľala na organizácii seminára v Šamoríne, kde sme sa mali možnosť pozrieť aj do terénu. Obzreli sme si ako pokračujú práce na výstavbe diaľnice D7 a mosta cez Dunaj v Komárne.


Konferencia o biologickej psychiatrii

Sekcia Biologickej psychiatrie každoročne organizuje konferenciu. Naším zázemím je tradične kino Fontána v Piešťanoch. Okrem bohatého odborného programu ponúkajú kúpele Piešťany aj bohaté kultúrne a relaxačné vyžitie.

Galavečer v Chateau Krakovany

Užili sme si príjemný večer v priestoroch kaštieľa Krakovany. Ochutnali sme skvelú kuchyňu aj víno miestneho vinárstva.


VI. Spoločná konferencia SGPS SLS a ČGPS ČLS JEP

sa tradične koná v priestoroch INCHEBA Expo Bratislava. Viac ako 1200 lekárov a odborníkov v oblasti gynekológie a pôrodníctva sa zúčastnilo bohatého odborného programu v dňoch 20. – 23. 5. 2019, workshopov v hoteli Carlton, ale aj ďalších sprievodných akcií.

Galavečer v Starej Tržnici

Súčasťou konferencie je aj večer spojený s odovdzávaním ocenení, bohatým kultúrnym programom. Tento rok naších hostí bavili:
Štefan Skrucaný, bubenícky orchester Campana Batucada, živé sochy BIG NAMES, artistická skupina VERTIGO a kapela Kandráčovci. O skvelý kulinársky zážitok sa postarala spoločnosť SHARKAM BB caterring. Vďaka všetkým, ktorí pomohli pri realizácii tohto náročného eventu.


Seminár ONE VISON na Táľoch

Pre spoločnosť Molnlycke sme v hoteli STUPKA organizovali dvojdenný seminár, v spolupráci s JEF AUDIO sme sa postarali o kompletný technický aj organizačný servis.


Fórum medicínskej diagnostiky

Vysoko odborné a profesionálne podujatie organizujeme pre Spoločnosť klinickej biochémie opakovane, tento rok s prezentáciou nového zariadenia Technicky náročný servis v spolupráci s JEF AUDIO.
Miesto konania: hotel HOLIDAY INN Trnava


Konferencia Pedopsychiatrickej spoločnosti

Pravidelne organizujeme pre Pedopsychiatrickú spoločnosť konferenciu, tá posledná sa venovala KAZUISTIKAM. Konala sa v dňoch 15. – 16.3. 2019 v kongresových priestoroch hotela Turiec v Martine.


SIGI PÁRTY

SIGI TRADE pravidelne organizuje novoročné stretnutie pre svojích partnerov a vždy vo veľkom štýle… na tejto párty sme sa zabávali v spoločnosti Ondreja Kandráča a kapely Kandráčovci.


Ples mesta Krompachy

Každoročne počas plesovej sezóny organizujeme reprezentačný ples. Jeho 3. ročník sa konal v priestoroch hotela Plejsy v Krompachoch. Zabávali sme sa v spoločnosti Vlada VOŠTINÁRA, Beaty DUBASOVEJ, tanečnej skupiny ART DANCE, ĽH Hvizdošovci a ďalších skvelých hostí .


OTVORENIE pobočky DPD v Košiciach

Otvorenie novej pobočky v hale sme dotvorili mobiliárom, kompletným zvukovým a svetelným servisom, s doplnením externého catteringu…


AUTOS PÁRTY

Každoročne pripravujeme novoročnú párty pre zamestnancov a partnerov spoločnosti AUTOS, pravidelne v hoteli Grand Bellevue Smokovec. Hostia tejto ĽUDOVEJ PÁRTY boli: Martin BABJAK a Daniel BURANOVSKY, ĽH Hvizdošovci, Silvia Košťová a CreDance